Aktualności

Home / Aktualności / Trzecia edycja Top Dressage Tallent już za miesiąc w Poczerninie!

CZYTAJ TAKŻE

Trzecia edycja Top Dressage Tallent już za miesiąc w Poczerninie!

28 czerwca, 2021

Odbywający się od dwóch lat w Solcu Kujawskim Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych rozwija się i w tym roku zawita do Jeździeckiego Klubu Sportowego w Poczerninie. Rywalizacja mająca na celu wyłonić najlepsze prospekty ujeżdżeniowe odbędzie się w dniach 15 – 18 lipca.

Ten rok dla organizatorów jest wyjątkowy, po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym trzeba było iść dalej i rozwijać się. Przygotowania trwały długo bo i pomysł był unikatowy ale o to odkrywamy karty! Już za miesiąc zobaczymy na Sportowym Championacie Koni Ujeżdżeniowych nie tylko Duże Konie ale również kuce, co jest nowością w naszej części Europy a nie częstą sytuacją na Świecie. Zeszły rok to rywalizacja 65 koni ujeżdżeniowych w poszczególnych kategoriach wiekowych, mamy nadzieję że ten rok to pobicie kolejnego rekordu.

Profesjonalizm to podstawia – takie hasło przyświeca organizatorom. Nie są to puste frazesy, dlatego w tym roku organizatorzy dobierając skład sędziowski skupiali się by pojawili się sędziowie najwyższej rangi w tym dwóch sędziów międzynarodowych (Peter Holler FEI 5*, Tiina Karkkolainen FEI 4*). W skład panelu sędziowskiego wchodzą również doskonali polscy sędziowie (Anna Piasecka, Marlena Gruca-Rucińska, Małgorzata Pawłowska, Krzysztof Tomaszewski, Łukasz Wituchowski, Izabela Popławska, Łukasz Walter).

Wydarzenie będące połączeniem imprezy hodowlanej i sportowej, której celem jest wyłonienie najlepszych koni o perspektywie sportowej w poszczególnych kategoriach wiekowych. Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych rozgrywany są dla wszystkich koni w danej kategorii wiekowej, bez podziału na konie hodowli polskiej i zagranicznej. Prawo startu posiadają wszystkie konie zarejestrowane w związkach zrzeszonych w WBFSH. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbywa się dzięki współpracy z gronem sponsorów którym już dziś dziękujemy za zaufanie, a należą do nich: Bagramet, Marino, Yosinequestrian, Pupil, Comodo, Farutex, Cichoń Stallions, K. Plus Dressage , GESZTUT Sprehe, GESZTUT Bonhomme, Pomorski Związek Jeździecki, Hodowla koniejakmalowane Agata Fornalska, Podkuwanie koni Błażej Kasztelan, EHORSES, Hodowla Koni As Dream, Tedmark, Blum, Equishop, Winnica Equus, Winnica Zodiak, Klinika dla koni Cheval- Maciej Kujawski, Eggersmann, GnL, AK Colection France, Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki, Salon Fryzur Piotr Knapik, Kosmetologia Estetyczna Żaneta Nogaj, Szkolne Związki Sportowe.

Wszelkie informacje na naszej nowej stronie internetowej www.topdressagetalents.pl

WSPIERAJĄ NAS


AR 303 x 517
Siła Naszych Marzeń

Najbliższe szkolenia

30wrz.
Stajnia Pałac Runowo, Runowo 23 76-230 Potęgowo
T/U/J/341/2023 – Szkolenie specjalistyczne, licencyjne dla szkoleniowców PZJ z Roos Dyson (konkurencja A, B, C)
02paź.
Polski Związek Jeździecki, ul. Gilarska 5, 03-589 Warszawa
W/P/1/2023 – Kurs Podstawowy dla kandydatów na Lekarza Weterynarii PZJ
06paź.
W/P/Z/2/2023 – Kurs Kwalifikacyjny dla Zoofizjoterapeutów

Komunikaty Komisji Jeździeckich

10
maj
Protokół nr 2 z dnia 28.03.2023
10 maj 2023
Do pobrania
15
mar
Protokół nr 1 z dnia 13.03.2023
15 marzec 2023
Do pobrania
19
gru
Protokół nr 9 z dnia 28.11.2022
19 grudzień 2022
Do pobrania
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas