Aktualności

Home / Aktualności / SRK – Białka

W dniach 19-20.06.2021 na terenie malowniczej Stadniny Koni Arabskich w Białce odbyły się zawody regionalne i międzynarodowe w sportowych rajdach konnych. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali perfekcyjnie trasy w scenerii pól i lasów, sprzyjające dobrej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy poradzili sobie z upałami, a zwłaszcza Angelice Wojnowskiej i Annie Kiełkuckiej, które startowały w obydwu dniach i pokonały łącznie 182 km.

Angelika Wojnowska na koniach Ender BS i Modra i wywalczyła 2 pierwsze miejsce, zarówno w zawodach międzynarodowych CEI 1* oraz krajowych w klasie N 82
km. Na 2 miejscu w CEI 1* uplasowała się para Anna Kiełucka i Empresso, a 3 miejsce na podium zajęła Viera Smolińska i Wilton.
W zawodach krajowcy w klasie N 80 km Anna Kiełucka i Drager zajęli 2 miejsce, a na 3 miejscu znaleźli się Leszek Wygachiewicz i Olimp.

WSPIERAJĄ NAS

AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

27.04.2024
Stajnia Biały Las – Przybylscy, Wierzbna, 58-130 Żarów
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z Elizą Skórczyńską i Natalią Stodołą (konkurencja A)
27.04.2024
KJ Liljówka, ul. Jeździecka 3, 62-010 Stęszewko
Kurs podstawowy sędziowski B – 27.04.2024 KJ Liljówka – wykładowca: Natalia Gruszka