Skoki

Dyscyplina

Skoki

Trenerem Kadry Narodowej w roku 2022 jest Jan Vinckier. Opiekunem dzieci i młodzieży został Tomasz Włodarski, a selekcjonerem i osobą współpracującą Grzegorz Kubiak. Utytułowani zawodnicy tej konkurencji to między innymi: Adam Królikiewicz , Karol Rommel, Zdzisław Dziadulski, Kazimierz Szosland, Kazimierz Rostowo-Suski, Tadeusz Komorowski, Kazimierz Szosland, Kazimierz Gzowski, Janusz Komorowski, Michał Gutowski, Tadeusz Sokołowski, Marian Kozicki, Antoni Pacyński, Piotr Wawryniuk, Stefan Grodzicki, Jan Kowalczyk, Wiesław Hartman, Janusz Bobik, Bogdan Sas-Jaworski, Grzegorz Kubiak.

Kadra

Irena Bigaj
Irena Bigaj

Urodzona w 2009 r. Multimedalistka Mistrzostw Małopolski w kategorii kuców. Ze swoim najlepszym kucem Lotosem spełniła marzenia o starcie w Cavaliadzie Future. Po rozpoczęciu startów na dużych koniach, szybko zaczęła odnosić sukcesy w konkursach finałowych swojej kategorii wiekowej. Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski w Lesznie 2021. Na co dzień trenuje pod okiem rodziców – Macieja Bigaja i Marty Polaczek-Bigaj. Pasja jeździecka towarzyszyła jej niemal od zawsze, bo już od najmłodszych lat mogła zdobywać doświadczenie w rodzinnym Ośrodku Jeździeckim Faruk. Aktualnie jej konie na nadchodzący sezon to dwie temperamentne klacze - La Coruna i Charyzma. Jej największym marzeniem jest dorównanie wynikom taty, czyli startom na prestiżowych hipodromach świata i na Mistrzostwach Europy.

Julia Ganowska
Julia Ganowska

Julia Ganowska od najmłodszych lat pałała miłością do koni i wykazywała pasje do jeździectwa. Przeszła wszystkie etapy rozwoju zaczynając od konkursów grupy A1. Wygrała Cavaliade Future w kategorii Midi. Dwukrotnie sięgała po złoto w Halowym Pucharze Polski, dwukrotnie srebro w Mistrzostwach Polski oraz brąz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży startując na kucach. Jej ukochane konie to Jornian Blue F i Heros oraz kuc Tiffany. Reprezentuje klub Podkowa Gruszczyn. Na co dzień bardzo ciężko trenuje pod okiem Klaudii Kostrzewskiej żeby doskonalić swoją jazdę oraz osiągać coraz lepsze wyniki. Jej cel sportowy to udziały w zawodach międzynarodowych w Polsce i za granicą oraz dobry start w mistrzostwach Europy.

Amelia Lewkowicz
Amelia Lewkowicz

Amelia swoją sportową przygodę rozpoczęła od kucy. Jeżdżąc konkursy gr A2, po niespełna dwóch latach i wielu udanych startach przeniosła się na duże konie. Od tego czasu z powodzeniem odnosi sukcesy w zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych, mając w stawce trzy doświadczone konie. Kilkakrotnie wygrywała konkursy finałowe Grand Prix w kategorii Dzieci. Niejednokrotnie była też w czołówce zawodów rangi mistrzowskiej. Od początku swojej sportowej kariery trenuje pod okiem trenera Stanisława Stołowskiego oraz reprezentuje Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn. Jej celem na rok 2022 jest udział w Mistrzostwach Europy i rozpoczęcie nauki w wymarzonym liceum. Amelia wierzy, że sumienna i ciężka praca pozwoli spełnić jej marzenia.

Roksana Nawrocka
Roksana Nawrocka

Zawodniczka początkowo startowała na kucach w grupie A2, dobra jazda w tej kategorii pomogła jej później z powodzeniem przesiąść się na duże konie. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła w wieku 6 lat. Konie są jej główną pasją, ale w wolnym czasie lubi czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi oraz spędzać czas ze swymi pupilami. Jej celem jak również marzeniem jest osiągnięcie na tyle dobrego poziomu sportowego, aby móc wystartować w zawodach CSI 5* i ukończyć je z dobrym wynikiem. Oprócz tego chciałaby się również szkolić by zostać masażystą dla koni.

Paulina Pellowska
Paulina Pellowska

Paulina Pellowska ma 14 lat. Na początku 2021r. rozpoczęła swoją pracę z dużymi końmi pod okiem trenera Jakuba Jareckiego i szybko zaczęła odnosić na nich sukcesy: Brązowy Medal na Mistrzostwach Polski Biały LAS 2021 na Koniu LA COCO 3, 2 m-ce Cavaliada Poznań CSI1*, wielokrotnie podium na Zawodach Ogólnopolskich. Swoją przygodę jeździecką rozpoczęła w wieku 4 lat. W świat rywalizacji sportowej wprowadziły ją ukochane kuce: Nadia i Jowisz pod okiem trenera Bogdana Bujaka i wspierającego ojca Janusza Pellowskiego. To wtedy zaczęły się największe zwycięstwa sportowe: 3-krotnie podium Cavaliada Future kat Midi, 2 m-ce Mistrzostwa Polski Jakubowice 2019, 3 m-ce Halowy Puchar Polski 2019, wielokrotnie podium na Mistrzostwach Pomorza, Polski Północnej, zawodach Ogólnopolskich. Marzenia na najbliższy czas to: Powołanie do Kadry Narodowej - które właśnie się spełniło, rywalizacja na arenie Międzynarodowej, Mistrzostwach Europy i Świata, a największe marzenie pozostanie na razie tajemnicą. Konie to Wielka miłość i zawszę pozostają na 1 miejscu, ale uwielbia też wszelkie aktywności sportowe: koszykówkę, jazdę na snowboardzie, biegi, pływanie.

Kevin Pszowski
Kevin Pszowski

Urodzony w 2008 roku, z końmi związany od dziecka. Reprezentuje barwy Klubu Sportowego Jumping Team Brynica. Trenuje pod okiem Rudolfa Mrugały. Przygodę z jeździectwem rozpoczął na kucach w przydomowej stajni. Starty w zawodach jeździeckich rozpoczął w 2017 r. Jego największe osiągnięcia to złoty medal Pucharu Polski Kuców gr C Jakubowice 2020 oraz złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Dzieci Leszno 2021. W wolnym czasie lubi pływać, grać w piłkę , jeździć na rowerze, a zimą na nartach. Poza końmi jego pasją jest Motorsport, a marzeniem starty w Mistrzostwach Europy i Świata.

Nell Sówka
Nell Sówka

Nell Sówka przygodę z jeździectwem rozpoczęła 3 lata temu w podpoznańskim KJ Podkowa Gruszczyn, pod okiem Pani Marty Stołowskiej-Lubońskiej. Udział w Cavaliada Future, zachęcił Nell do rywalizacji na arenie międzynarodowej. W 2020 roku Nell czterokrotnie sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Polski jak i Halowego Pucharu Polski Kuców oraz Pucharu Polski i Halowego Pucharu Polski Dzieci II co dało tej zdolnej dwunastolatce I klasę sportową. Nell darzy konie wielką miłością, one to czują i oddają jej swoje serca.

Karolina Wernerowicz
Karolina Wernerowicz

Karolina jeździecką przygodę zaczęła w wieku 4 lat. Swoje marzenia sportowe zaczęła spełniać na kucykach w kategoriach A2 oraz D-bis odnosząc liczne sukcesy. Na co dzień trenuje pod okiem Michała Siejka, w klubie Akademia Kucania. Swoją prace z dużymi końmi zaczęła w wieku 13 lat, doświadczenie zbiera na klaczy Creme de la bequem oraz wałachu Carajon. Karolina wielokrotnie stawała na podium finałowym zawodów ogólnopolskich, jaki i międzynarodowych. Celem na rok 2022 jest zdobywanie doświadczenia w konkursach 130-135 cm oraz start na mistrzostwach Europy w Hiszpanii. Swoją zawodową przyszłość wiąże z profesjonalnym jeździectwem.

Aniołek Hubert
Aniołek Hubert

Z jeździectwem jest związany od urodzenia ponieważ jego rodzice prowadzą ośrodek jeździecki pod Warszawą - SKJ Pony Power. Trenerem Huberta jest jego tata Krzysztof Aniołek, ale konsultuje się również z innymi wybitnymi trenerami. W 2021 został Mistrzem Polski Kuców, Halowym Mistrzem Polski Kuców oraz Mistrzem Warszawy i Mazowsza w gr. D i E Jego marzeniem jest udział w Mistrzostwach Europy Kuców. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną i interesuje się geologią.

Kierznowska Jagoda
Kierznowska Jagoda

W naszej rodzinnie konie są od pokoleń, więc jestem z nimi związana od najmłodszych lat. Przygodę z zawodami zaczęłam od startów w konkursach A1 i A2. Wraz z upływem czasu i zdobytym doświadczeniem pnę się w coraz wyższych konkursach, czasami nawet z sukcesami 😉 zdobywając złoty medal w Halowym Pucharze Polski grupy C w Sopocie 2021r. oraz srebrny medal w Pucharze Polski grupa D-bis Jakubowice 2021r. Obecnie startuję w D grupie na kucu Benja Luna, na której sięgnęłam po pierwsze zwycięstwo w zawodach międzynarodowych również w 2021, podczas 4 Foulee odbywających się w Poznaniu. Jeżdżę i reprezentuję KJ Sokół Damasławek. Na co dzień trenuję w domu pod okiem mojego taty Radosława Kierznowskiego. Naszym celem, a moim marzeniem jest start w Mistrzostwach Europy, do którego intensywnie się przygotowuję.

Iga Biegalska
Iga Biegalska

Sopocianka, urodzona w 2006 roku. W wieku 7 lat zaczęła swoją przygodę z jeździectwem. Może pochwalić się wieloma wygranymi w konkursach w randze ogólnopolskiej oraz międzynarodowej: Baltica Tour w Ciekocinku, CSI w Sopocie, GP dzieci, jak również drugim miejscem w zawodach Future Champions w niemieckim Hagen, drużynowo 1 miejscem w ramach Nations Cup CSIOCh, brązowym medalem w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Iga obecnie posiada dwie klacze Cardhu i Doravella. Jak sama mówi konie są jej największą pasją. W przyszłości chciałaby zostać weterynarzem specjalizującym się w tych szlachetnych zwierzętach.

Maria Brańka-Borja
Maria Brańka-Borja

Zawodniczka na co dzień mieszka w Krakowie i reprezentuje klub WLKS Krakus Swoszowice. Jeździ konno od 11 roku życia. W 2019 roku zajęła 3 miejsce w Halowym Pucharze Polski w kategorii Dzieci I oraz zdobyła srebrny medal na OOM w Drzonkowie. W tym samym roku z drużyną dzieci wywalczyła 1 miejsce w Pucharze Narodów w Samorin. W 2020 roku indywidualnie zajęła 3 miejsce w GP na CSIOJ w czeskich Zduchowicach. W wolnym czasie lubi czytać kryminały i gotować.

Maciej Handzlik
Maciej Handzlik

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Laura Kłapińska
Laura Kłapińska

Zawodniczka jeździ konno od 7 roku życia. Od 2015 roku reprezentuje klub sportowy Small Cherry i trenuje pod okiem Jakuba Krzyżosiaka. W marcu 2016 roku zdobyła złoty medal HPP na kucyku, a zimą wygrała HPDZJ na dużym koniu w kategorii seniorów. Rok później zdobyła drużynowo brązowy medal Mistrzostw Europy w Samorin. Teraz startuje w kategorii juniorów i marzy o starcie na Mistrzostwach Europy w tej kategorii. Poza końmi jej pasją jest także gotowanie i pieczenie.

Róża Konieczna
Róża Konieczna

Zawodniczka urodziła się w 2004 roku w Warszawie. Jeździectwem interesowała się już od małego lecz starty w zawodach rozpoczęła w 2018 roku. W tym też roku przeprowadziła się wraz z rodziną i końmi do Bułgarii, gdzie aktualnie mieszka, chodzi do szkoły i trenuje z Bułgarskim zawodnikiem: Angelem Nyagolovem. Do jej największych sukcesów należą wygrana w GP CSIJ w Lamprechtshausen, 3 miejsce w finale 140 cm CSIO3* w Atenach, 3 miejsce w GP CSIU25 w Szilvasvarad oraz srebrny medal mistrzostw Polski Juniorów w 2021 roku. Na co dzień balansuje swój czas między nauką w IB oraz treningami i startami w zawodach. Powołanie do kadry było dla niej spełnieniem marzeń i ogromnym wyróżnieniem za jej ciężką pracę.

Klara Kozioł
Klara Kozioł

Zawodniczka swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła w wieku 5lat. Jak większość adeptów jeździectwa najpierw była to rekreacja, a potem pojawiły się kucyki i zabawa zaczęła przeradzać się w sport. Już na kucykach pojawiły się pierwsze medale MP. Wraz z dużymi końmi sport przybierał bardziej profesjonalną formę. W swoim dorobku zawodniczka posiada: Tytuł vice mistrza Polski dzieci 1, Brązowy medal HMP Juniorów, Złoty medal HMP Ladies, Była uczestniczką dwóch Mistrzostw Europy w kategorii dzieci, gdzie za drugim razem wygrywając finał ostatecznie zajęła 11 miejsce. Zawodniczka posiada bogate doświadczenie międzynarodowe, wielokrotnie startując w Pucharach Narodów, a od kwietnia zeszłego roku wraz ze swoim podstawowym koniem z powodzeniem startuje w konkursach zaliczanych do światowego rankingu.

Daria Pietrzak
Daria Pietrzak

Zawodniczka trenuje jeździectwo dopiero 3 lata, wcześniej przez 5 lat trenowała taniec towarzyski. Drugi rok z rzędu jest Członkiem Kadry Narodowej. W 2019 roku zajęła 1 miejsce w rankingu PZJ. Startuje obecnie na 2 koniach Monsun i Sonata W. Trenuje z Tomaszem Włodarskim. Największe osiągnięcia na dużych koniach: 1 miejsce HPP 2019 kategoria Dzieci 1, Cavaliada Krakow CSI 2 * finał MR 3 miejsce CSIOCh Lamprechtshausen konkurs otwarcia 1m, 16 miejsce na ME 2019 Zuidwolde/ Holandia, Wygrane 2 Puchary Narodów z drużyną w Samorin i Ciekocinko, 3m GP CSIOCH Samorin 5m GP CSIOCH Hagen, 2 m OOM Strzegom 2018

Natalia Stefańska
Natalia Stefańska

Natalia Stefańska kontakt z końmi miała już w wieku 4 lat, a jeździć zaczęła już rok później. Po sukcesach na kucykach takich jak Halowe Mistrzostwo Polski w grupie D-bis i 1 miejsce na OOM, rozpoczęła jazdę na dużych koniach. W roku 2018 reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Fontainebleau oraz na Pucharze Świata w Opglabbeek, gdzie z drużyną zajęli 1 miejsce. Poza kadrowymi występami do większych sukcesów można zaliczyć 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Ladies Cup 2019, 2 miejsce w finale Rundy Juniorskiej na Silesia Equestrian Tour 2019 oraz 3 miejsce w Grand Prix w Dąbrówce Małej. Natalia w roku 2021 miała przerwę jeździecka, lecz powróciła na parkury z podwojoną siłą i jest gotowa zawalczyć o kolejne sukcesy.

Aleksandra Wypchło
Aleksandra Wypchło

Zawodniczka przygodę z jeździectwem rozpoczęła w wieku jedenastu lat. Niecałe trzy lata temu zaczęła startować w zawodach. Jej największe sukcesy to wicemistrzostwo polski w kategorii dzieci oraz juniorów, a w 2020r zwyciężyła w konkursie 140cm na zawodach CSI2*.

Eliza Zawadzka
Eliza Zawadzka

Przygodę z zawodami zaczęła w wieku 9 lat na kucykach, zdobywając 2 złote medale w Mistrzostwach Polski. Aktualnie z powodzeniem startuje w konkursach 140 na zawodach międzynarodowych. W 2021 zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii juniorów. Jej 2 podstawowe konie to ogier Dior V i siwy wałach Quaido. Sportowym wyzwaniem na najbliższy czas są Mistrzostwa Europy.

Mikołaj Barański
Mikołaj Barański

Konie były częścią życia zawodnika od dziecka. Dość szybko pasja ta przerodziła się w czynny sport. Aktualnie przebywa za granicą gdzie trenuje i doskonali swoje umiejętności. Od początku 2021 roku uczestniczy w programie CTAcademy.

Julia Błaszczak
Julia Błaszczak

To pochodząca z województwa warmińsko-mazurskiego zawodniczka, która zakochała się w koniach od pierwszego wejrzenia. Mimo, iż interesowała się nimi od dziecka, to faktyczną przygodę z jeździectwem rozpoczęła dopiero w wieku 13 lat. Rok później, wystartowała w swoich pierwszych w życiu zawodach. Szybko okazało się, że ten sport sprawia jej wyjątkowo dużo radości. Dlatego, dzięki ogromnemu wsparciu ze strony rodziców, zaczęła zagłębiać się w ten sport dalej. Skutkowało to nabraniem takiego doświadczenia, że już w 2019 roku była w stanie wystartować w konkursie o wysokości 145cm. Wówczas jej koniem numer jeden był siwy ogier Caspar de Vald, na którym zajęła między innymi 4 miejsce w konkursie 145cm w ramach U25 rozgrywanych w Jakubowicach. Obecnie jest to już zawodniczka czynnie startująca w konkursach klasy Longines Ranking, a także aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców. Trenowana pod czujnym okiem Dawida Kubiaka zawodniczka, największe sukcesy osiągała w 2021 roku, kiedy to na koniu Corcon zdobyła nie tylko wspomniany wcześniej medal, ale między innymi również 2 miejsce w Grand Prix Młodych Jeźdźców w Samorin.

Aleksandra Kierznowska
Aleksandra Kierznowska

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Aleksander Lewandowski
Aleksander Lewandowski

Zawodnik ma 17 lat, swoją przygodę z jeździectwem rozpoczął w wieku 12 lat. Do jazdy konnej namówiła go mama. Początkowo miała być to tylko zabawa, ale kiedy poczuł się pewnie na koniu, a treningi szły coraz lepiej zrozumiał, że to jest to co chce w życiu robić. Już po roku trenowania pojechał na swoje pierwsze zawody, gdzie zajął 8 miejsce. W kolejnym roku zakwalifikował się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. W 2019 na koniu Jazzmir van het Halderthof zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów. Aktualnie trenuje ze srebrnym medalistą olimpijskim z Moskwy 1980 r., panem Wiesławem Hartmanem.

Maximilian Parkitny
Maximilian Parkitny

Pasją Maximiliana jest jeździectwo, jednak interesuje się również hodowlą koni .Od dwóch lat dobiera nasienie ogierów skokowych dla klaczy ,które maja być inseminowane. Maximilian lubi słuchać muzyki i oglądać filmy m.in. klasykę kina. Czynnie uczestniczy w planowaniu i zarzadzaniu gospodarstwem.

Olga Skrobacz
Olga Skrobacz

Jeździ konno od sześciu lat, a od czterech lat jest zawodniczką WLKS Krakus. W 2017 zdobyła brązowy drużynowy medal na Mistrzostwach Europy dzieci. Wygrała również złoty medal na OOM w 2018. W roku 2019 zwyciężyła w 2* finale 140 na zawodach międzynarodowych, oraz wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Juliana Suska
Juliana Suska

Zawodniczka od 2015 roku jeździ pod okiem wybitnego jeźdźca Grzegorza Kubiaka. Jej pierwszym większym sukcesem było zwycięstwo GP dzieci w Linzu w 2016 roku. Tego samego roku wystartowała w Mistrzostwach Europy Dzieci, a rok później wraz z polską ekipą zdobyła brąz w Šamorín na koniu Tokajer 8, z którą w 2017 roku wywalczyła złoty medal HPP dzieci. Na tej samej klaczy w 2018 roku zadebiutowała w kategorii juniorów podczas Mistrzostw Europy dostając się do ścisłego finału. Ma za sobą wiele fantastycznych występów w konkursach zaliczanych do LR oraz CSIO. Aktualnie jest II-vice Mistrzyniąą Polski Juniorów. Planuje dalej rozwijać swoją pasję jaką jest jeździectwo, a oprócz niej pasjonuje się również̇ felinologią i cukiernictwem.

Adam Grzegorzewski
Adam Grzegorzewski

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Kamil Grzelczyk
Kamil Grzelczyk

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Michał Kaźmierczak
Michał Kaźmierczak

Z jazdą konna związany niemal od zawsze. Jak do tej pory zdobył 5 medali Mistrzostw Polski, niestety nie udało mu się stanąć na pierwszym miejscu podium, co zdecydowanie jest jego celem na przyszłe lata. Dwukrotnie był członkiem drużyny, która zwyciężała w konkursach Pucharu Narodów. Wielokrotnie zajmował miejsca w pierwszej trójce Grand Prix rangi 2*, 3* oraz 4*. Jego marzeniem jest zdobycie medalu na Mistrzostwach Europy lub Świata.

Mściwoj Kiecoń
Mściwoj Kiecoń

Mściwoj Kiecoń jest zawodnikiem KJ Agro-Handel Śrem. Mistrz Polski Seniorów z roku 2010 i 2011 w kategoriach młodzieżowych. Zdobył 5 medali Mistrzostw Polski i pucharu Polski w tym trzy złote. Zwycięzca Polskiej Ligi Jeździeckiej z roku 2017, 2018 i 2019 na miejscu drugim. Poza tym wiele wygranych konkursów Grand Prix na zawodach Ogólnopolskich i Międzynarodowych.

Przemysław Konopacki
Przemysław Konopacki

Regularnie jeździć zaczął w wieku 6-ciu lat. Na początku jeździł w rodzinnym gospodarstwie, które z czasem przerodziło się w stadninę sportowo-hodowlaną, w której utrzymywano nawet do 70-ciu koni. Aby wystartować w pierwszych zawodach musiał czekać do ukończenia 12-tego roku życia, ponieważ takie były wcześniej wymagania. Po roku startów w klubie Picador Wrocław Pan Marek Skrzypczyk zaproponował mu przystąpienie wówczas do bardzo mocnego klubu WKS Śląsk Wrocław. Po 6-ciu udanych sezonach miał krótką przerwę z jeździectwem, aby w 2004 roku rozpocząć ponownie w barwach SK Bielin. Po 1 sezonie spędzonym na północy Polski zdecydował wraz z żoną Agnieszką wyjechać do Irlandii. Starty w renomowanej stajni pozwoliły mu zdobyć doświadczenie. Po przejściu "na swoje" głównie trenował, startował i przygotowywał do sprzedaży młode konie. Zdobył wiele sukcesów między innymi podczas dorocznego festiwalu sportów konnych Dublin Horse Show. Po 9-ciu latach spędzonych w Irlandii przyszedł czas na Holandię, gdzie mieszka i prowadzi stajnię sportowo-handlową od 2013 roku. Od kilku sezonów dysponuje bardziej doświadczonymi końmi, co umożliwia mu udział w zawodach rangi CSI.

Dawid Kubiak
Dawid Kubiak

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Marek Lewicki
Marek Lewicki

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Krzysztof Ludwiczak
Krzysztof Ludwiczak

Wraz z żoną Anną mieszka w Jaroszewie, gdzie prowadzi stajnie hodowlaną. Konie od zawsze były i są jego pasją, życiem i radością. W swojej karierze sportowej odniósł już wiele sukcesów w zawodach międzynarodowych i brał udział w największych światowych imprezach - z Mistrzostwami Świata i Europy włącznie. Od 15 lat jest członkiem Kadry Narodowej. Oprócz własnych startów, zajmuje się również treningiem zawodników, jako praktyk i licencjonowany trener PZJ. Wierzy, iż sumienna i ambitna praca, pozwoli mu odnosić w przyszłości sukcesy zarówno jako zawodnik jak i trener. Aby to osiągnąć, ma zamiar każdego dnia stawiać sobie i swoim podopiecznym poprzeczkę "o jedną dziurkę wyżej".

Andrzej Opłatek
Andrzej Opłatek

Jego głównym zainteresowaniem od 12 roku życia są konie. Rywalizacja i zawody zawsze były w jego sercu. Próbował różnych sportów, ale to właśnie przy koniach i skokach pozostał. Lubi wszelkie sporty ekstremalne, a także piłkę nożną oraz siatkówkę. Jego największym marzeniem jest start w Igrzyskach Olimpijskich.

Jarosław Skrzyczyński
Jarosław Skrzyczyński

Informacje o zawodniku zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Obecnie brak informacji o zawodniku.

Maksymilian Wechta
Maksymilian Wechta

Karierę sportową zaczął w wieku 12 lat od startów na kucach. Po roku przesiadł się już na duże konie. W karierze juniora i młodego jeźdźca startowałem trzykrotnie na Mistrzostwach Europy. Jego największym sukcesem indywidualnym jest 17 miejsce w kategorii młodych jeźdźców w 2013 roku w Vejer De La Frontera, a drużynowym 6 miejsce w 2014 roku w Arezzo. Oprócz tego w tej kategorii wiekowej zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski w 2013 roku. Jako senior startował już sześciokrotnie w Pucharze Narodów, w tym dwa razy na CSIO5*, zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski oraz czterokrotnie wygrywał konkursy zaliczane do światowego rankingu.

Wojciech Wojcianiec
Wojciech Wojcianiec

Zawodnik ma 39 lat i pochodzi z Brzegu. Obecnie wraz z żona Marzeną i dwójka dzieci Maja i Tymkiem mieszka w Szczecinie. Jeździ w stajni Melloni Horses, która znajduje się w Przemoczu. Oprócz jeździectwa interesuje się też motoryzacją. Jego największym marzeniem na dzień dzisiejszy jest start w Igrzyskach Olimpijskich.

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas