Sportowe Rajdy konne

Home / Sport / Kadra Narodowa / Rajdy konne

Kadra

Natalia Palczak
Natalia Palczak

Zawodniczka urodzona w 2001 roku startująca od 14 roku życia w zawodach w Sportowych Rajdach Konnych. Ukończyła zawody rangi CEI1*, CEI2*, CEI3*. Mistrzyni Polski Juniorów z roku 2016 (80km na klaczy Dżinnis w Dolinie Gawora), 2019 (120km na klaczy Modelina w Kliczkowie) oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski z 2020 roku na klaczy Borna (100km). Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w 2019 we Włoszech zajmując bardzo dobre 44 miejsce. Posiada kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy z klaczą Modelina. Obecnie reprezentuje barwy klubu KS PIAST NOWA RUDA.

Katarzyna Kłosek
Katarzyna Kłosek

Zawodniczka reprezentująca barwy KJ Leśny w konkurencji Sportowe Rajdy Konne. Swoją przygodę ze sportem zaczynała od koszykówki startując w barwach klubu KKS Łączność Olsztyn. Miłość do koni i jeździectwa przyszła nieco później, ale zawodniczka jest tym pasjom wierna do dziś, czego dowodem są odnoszone przez nią sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych w uprawianej konkurencji. W czasie wolnym od treningu lubi zwiedzać inne kraje, poznawać ludzi i ich kulturę.

Beata Szlezyngier-Jagielska
Beata Szlezyngier-Jagielska

Lekarz weterynarii, miłośniczka koni arabskich, zawodniczka i trenerka konkurencji Sportowe Rajdy Konne. Startuje w barwach KJ Leśny. Wielokrotna reprezentantka kraju na zawodach rangi mistrzowskiej oraz międzynarodowej. Pasjonatka podróży z plecakiem i aparatem fotograficznym, autorka publikacji o tematyce podróżniczej oraz związanej z jeździectwem, współautorka książki o Ameryce Środkowej.

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy