Aktualności

Home / Aktualności / Podsumowanie kilku pierwszych dni Mistrzostw Europy w skokach w Vilamoura

W konkursie otwarcia bardzo dobrze zaprezentowała się Iga Biegalska na klaczy Doravella zajmując 7 miejsce. Bezbłędnie parkur pokonały też Olga Skrobacz i Quincy oraz Daria Pietrzak i Monsun. Z jedną zrzutką na koncie, jednak z dobrym czasem zaprezentowali się Aleksander Lewandowski i Jazzmir van het Halderthof. Jedną zrzutkę miała też para Aleksandra Wypchło i Casaleo Z. Drugi dzień zaczął się od konkursu w kategorii Dzieci. Najlepsza tego dnia była Roksana Nawrocka dosiadająca klaczy Chenoa, para ta zajęła 5 miejsce. Z tym trudnym parkurem bezbłędnie poradzili też sobie Nell Sówka i jej gniady Mister Stakkato S. Niestety eliminacja Kuby Kraśko i Don Espadron przekreśla szansę rywalizacji drużynowej w kategorii Dzieci. Po południu rozegrano kolejny konkurs w kategorii juniorskiej, niestety nie był on dla naszych zawodników tak szczęśliwy jak poprzedni dzień. Najwyżej sklasyfikowany został Aleksander Lewandowski. Wyniki z pierwszego dnia dają im jednak awans od drugiego nawrotu konkursu drużynowego.
Trzymajcie kciuki za bezbłędne starty. Dzisiejszy konkurs rozpocznie się około godziny 10.00.

WSPIERAJĄ NAS

AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

27.04.2024
Stajnia Biały Las – Przybylscy, Wierzbna, 58-130 Żarów
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z Elizą Skórczyńską i Natalią Stodołą (konkurencja A)
27.04.2024
KJ Liljówka, ul. Jeździecka 3, 62-010 Stęszewko
Kurs podstawowy sędziowski B – 27.04.2024 KJ Liljówka – wykładowca: Natalia Gruszka