Zaznacz stronę
Home / Drugi dzień Finału PLJ za nami

Aktualności

Drugi dzień Finału PLJ za nami

20 września 2020

W konkursie Rundy Złotej triumfował dziś Krzysztof Retka na koniu Ninto Chico. Na drugim miejscu uplasował się Adam Grzegorzewski na klaczy Happylina, który tym samym awansował na pozycję lidera tabeli kategorii Złotej – ma na swoim koncie 92 punkty. Tuż za nim jest Dawid Kubiak (92 punkty), a na trzecie miejsce spadł Antoni Strzałkowski (83 punkty). W dzisiejszym konkursie trzeci był Adam Nicpoń na wałachu Counter. 


Konkurs Rundy Brązowej zakończył się zwycięstwem Leny Maruszak na klaczy Calandra. Tym samym ta amazonka awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Kategorii Brązowej. To prowadzenie dzieli z Mają Szewczyk – obie mają na koncie 84 punkty. Miejsce drugie w dzisiejszym konkursie zajęła Aleksandra Zaręba na klaczy Fargita, a trzecie Jacek Zagor na koniu Jetoulon van de Rietvenne. 

Jutro odbędzie się pierwszy z finałów PLJ 2020 – Drużynowy Puchar Polski. Na starcie staną między innymi trzy kluby zajmujące pierwsze miejsce ex aequo: SO Łąck, Agro-Handel Śrem i Infernal Team. Finały indywidualne wszystkich trzech kategorii rozegrane zostaną w niedzielę. 

Fargita

Calandria

JETOULON VAN DE RIETVENN

Krzysztof Retka
NINTO CHICO (238)

Adam Grzegorzewski
HAPPYLINA (168)

Adam Nicpoń
COUNTER

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy