Zaznacz stronę
Home / DPP 2020 po eliminacjach w Sopocie

Aktualności

DPP 2020 po eliminacjach w Sopocie

4 lipca 2020

Do startu w Drużynowym Pucharze Polski przystąpiły trzy ekipy. Dwie z nich z wynikiem 4 punktów karnych po przejazdach podstawowych walczyły o wygraną w finałowym barażu.


W nim po zwycięstwo dla JKS Barłomino sięgnął Adam Nicpoń na klaczy Cycera (1 punkt za przekroczenie normy). Oprócz niego w zwycięskim teamie startowali Jacek Grzywacz na Cruz S oraz Martyna Pietroń na wałachu Counter. Miejscem drugim musiała zadowolić się drużyna Sopockiego Klubu Jeździeckiego w składzie: Weronika Wilska-Czarnecka na Perfect Son CH, Joanna Tejchman-Konarzewska na Enzo, Zuzanna Sterczyńska na Arianie oraz biorąca udział w rozgrywce Aleksandra Kozłowska na wałachu Nabab. Na miejscu trzecim uplasował się team KJ Strzała Krubiczew: Cezary Kalinowski na Calmette-P, Monika Jaworska na Eurofii, Michał Piątkowski na Lorida PP oraz Antoni Strzałkowski i Pikadela Blue (wynik 20 punktów karnych).

Wyniki TUTAJ.

W klasyfikacji DPP miejsce pierwsze ex aequo utrzymują nieobecne w Sopocie zespoły KJ Agro-Handel Śrem oraz SO Łąck. Na miejscu trzecim plasije się KJ Infernal Team, a na czwartym dzisiejsi zwycięzcy.

Dziś rozegrany został również finał Rundy Brązowej, zaliczany do Polskiej Ligi Jeździeckiej. Do rozgrywki zakwalifikwowało się 21 z 53 startujących par, a siedem z nich odnotowalo „double clear”. Najszybsza i bezbłędna była Klara Kozioł na klaczy Chambertina. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Pliem-Perka na Confetti, a trzecie Stanisław Przedpełski na Piccolo, który nie zbiera punktów w tej kategorii.

Wyniki TUTAJ.

Na prowadzenie w tabeli Kategorii Brązowej wysunęła się Lena Maruszak z KS AZS UWM Olsztyn. Druga jest obecnie Zuzanna Prymek z KJ Aromer Józefin, a trzecia Maja Szewczyk z KJ Avanti Opole.

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy