Zaznacz stronę
Home / Decyzja o odwołaniu majowych eliminacji

Aktualności

Decyzja o odwołaniu majowych eliminacji

30 marca 2020

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonym stanem epidemii w Polsce oraz ogólną sytuacją epidemiologiczną na świecie w trosce o zdrowie wszystkich gości, uczestników, organizatorów i dostawców, informujemy, że I i II etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej 2020 zaplanowanych na 1-3.05.2020 w Bogusławicach oraz 8-10.05.2020 w Warniku, zostały odwołane.


Podejmując decyzję kierowaliśmy aktualnymi zarządzeniami, prognozami oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, Światowej Federacji Jeździeckiej oraz komunikatem PZJ z dnia 12 marca 2020 roku, a przede wszystkim zdrowiem wszystkich uczestników zawodów. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Jeździeckiemu Napoleońska Zagroda w Bogusławicach za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w przygotowanie zawodów.

Jednocześnie informujemy, że wraz z pozostałymi ośrodkami oraz Polskim Związkiem Jeździeckim staramy się, aby bez zakłóceń przebiegały przygotowania do pozostałych etapów eliminacji Polskiej Ligi Jeździeckiej 2020. Wszystkie decyzje podejmujemy na bieżąco, zgodnie z panującą sytuacją oraz przedstawianymi prognozami. Zapewniamy Państwa, że przy podejmowaniu decyzji będziemy kierować się przede wszystkim zdrowiem i bezpieczeństwem organizatorów, gospodarzy, uczestników i widzów.

Na bieżąco będziemy publikować informacje o wszystkich zmianach i ustaleniach z Polskim Związkiem Jeździeckim.

Liczymy, że już niebawem znów wszyscy spotkamy się na parkurze.

Zdrowia i wytrwałości, życzy cały zespół VLN Adamus – Koordynatora Polskiej Ligi Jeździeckiej 2020

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy