Aktualności

Home / Aktualności / Pierwszy dzień ujeżdżenia w Baborówku

CZYTAJ TAKŻE

Grand Prix dla Kubiaka

Grand Prix dla Kubiaka

Zwycięstwem Dawida Kubiaka (POL) na ESTORIL FORTUNA zakończyło się Grand Prix Baborówka podczas pierwszych w Babo [...]

Sprawdź

Pierwszy dzień ujeżdżenia w Baborówku

30 września, 2021

Dziś w Baborówku odbyła się próba ujeżdżenia w konkursie CCI3*-S o nagrodę Kuhn Maszyny Rolnicze oraz pierwsza część ujeżdżenia konkursu CCI2*-S o nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

W konkursie CCI3*-S po próbie ujeżdżenia na prowadzeniu jest Felix Etzel (GER) na koniu Promising Pete TSF. Drugie miejsce należy do Antonii Baumgart (GER) z koniem Lamango, a trzecie – do Caro Hoffrichter (GER) z koniem Lucky V/H Trappersveld. Najlepszy wynik wśród reprezentantów Polski po ujeżdżeniu uzyskała Julia Gillmaier na koniu Red Dream Princess, która po ujeżdżeniu zajmuje miejsce 6. Para walczy o medal Pucharu Polski WKKW 2021 w kategorii młodych jeźdźców, który jest rozgrywany w ramach tego konkursu.

Po pierwszej części ujeżdżenia konkursu CCI2*-S na prowadzeniu jest Pia Munker (GER) na koniu Cascablanca. Drugie miejsce należy obecnie do Caro Hoffrichter (GER) na Just Jaques, a trzecie – do Kathariny Frahm (GER) na Liberty and Independence. Najlepsza wśród reprezentantów Polski jest Agata Piskadło na koniu Broadway, która zajmuje obecnie miejsce 5. W ramach tej klasy rozgrywany jest Finał Pucharu Polski WKKW 2021 w kategorii Juniorów.

Jutro kontynuacja ujeżdżenia podczas Baborówko Autumn Show 2021.

Organizatorzy zaplanowali także transmisję głównych konkursów zawodów, która będzie dostępna m.in. na: stronie internetowej zawodów (www.equestrian.baborowko.pl), facebookowym profilu Baborówko Equestrian (https://www.facebook.com/baborowko.equestrian) i Świata Koni.

Plan transmisji przedstawia się następująco:

Piątek

13.15 – CCI4*-S o nagrodę LOTTO

Sobota

9.00 – CCI2*-S o nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego
11.25 – CCI3*-S o nagrodę KUHN Maszyny Rolnicze
13.25 – CCI4*-S o nagrodę LOTTO
15.30 – CNC1* o nagrodę Equipe
16.00 – CCI1*-Intro o nagrodę Generali Polska

Niedziela

10.30 – CCI2*-S o nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego
13.15 – CCI4*-S o nagrodę LOTTO
15.45 – CCI3*-S o nagrodę KUHN Maszyny Rolnicze

Transmisja przygotowana jest przez Świat Koni.

Więcej informacji na:

www.equestrian.baborowko.pl

https://www.facebook.com/baborowko.equestrian

WSPIERAJĄ NAS


banergnl_pzj
AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

06sie.
Stajnia Komarowo, Komarowo 48C, 72-100 Goleniów
Szkolenie specjalistyczne, licencyjne dla szkoleniowców PZJ z Piotrem Morsztynem (konkurencja B)
07wrz.
SSKJ Bobrowy Staw, Sowia Wola ul. Spacerowa 47 05-152 Czosnów
Szkolenie licencyjne specjalistyczne dla szkoleniowców PZJ z Albertem Voornem (dyscyplina B)
02wrz.
LKJ Lewada, ul. Parkowa 23 47-263 Zakrzów
Kurs i egzamin na stopień Instruktora Jazdy Konnej PZJ

Komunikaty Komisji Jeździeckich

21
kwi
Protokół nr 1/03/2022
21 kwiecień 2022
Do pobrania

Załączniki

21
kwi
Protokół nr 1/01/2022
21 kwiecień 2022
Do pobrania
21
kwi
Protokół nr 1/12/2021
21 kwiecień 2022
Do pobrania
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas