Aktualności

Home / Aktualności / Pierwszy dzień Equestrian Festival Baborówko 2021

CZYTAJ TAKŻE

Ranking WKKW – 2022

Ranking WKKW – 2022

Poniżej przedstawiamy Ranking WKKW za rok 2022. Łączny Klubowy Seniorzy Młodzi Jeźdźcy Juniorzy Juniorzy Młodsi Dzi [...]

Sprawdź

Pierwszy dzień Equestrian Festival Baborówko 2021

28 maja, 2021

Za nami pierwszy dzień zawodów Equestrian Festival Baborówko. Dziś do rywalizacji w próbie ujeżdżenia przystąpili zawodnicy, startujący w pierwszych turach konkursów CCI4*-S, CCI2*-S oraz CCI3*-S. Dziś odbyły się także próby ujeżdżenia w klasie CCI2*-YH.

W najważniejszym konkursie zawodów – CCI4*-S o nagrodę mecenasa zawodów Romana Roszkiewicza – na prowadzeniu po pierwszej części ujeżdżenia uplasowała się Ingrid Klimke (GER) z koniem SAP HALE BOB OLD. Drugie miejsce na ten moment zajmuje Louise Romeike (SWE) z CATO 60, a trzecie – Malin Petersen (SWE) z EDITHA 14.

W konkursie CCI4*-S rozgrywane są Mistrzostwa Polski seniorów WKKW. Znakomity przyjazd w tym konkursie miała Małgorzata Cybulska z CHENARO 2, która uplasowała się na pierwszym miejscu wśród polskich zawodników oraz na piątym w klasyfikacji konkursu na ten moment. Drugim w kolejności Polakiem w klasyfikacji konkursu po pierwszej części ujeżdżenia jest Mateusz Kiempa z LASSBAN RADOVIX, a trzecie – Paweł Spisak z koniem BANDERAS. Jutro o godzinie 9.00 na arenie A1 odbędzie się druga część konkursu CCI4*-S.

W konkursie CCI3*-S o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze na prowadzeniu po pierwszej części ujeżdżenia jest Leo Von Schmeling (GER) z LUCKY TOUTCH. Drugie miejsce na ten moment zajmuje Ingrid Klimke (GER) z CASCAMARA, a trzecie – Josephine Schnaufer-Völkel (GER) z koniem CINNAMON RED. Najlepszym Polakiem na ten moment jest Artur Społowicz z koniem DOLCE BIE. Druga część konkursu CCI3*-S rozpocznie się jutro o godz. 10.50.

Na pierwszym miejscu w konkursie CCI2*-S o puchar Concordia Ubezpieczenia Grupa Generalni znajduje się obecnie reprezentant Niemiec, Felix Etzel (GER) z koniem PROMISING PETE TSF. Miejsce drugie na ten moment uplasował się Hiszpan Esteban Benitez Valle (ESP) z ESCARA GP, a na miejscu trzecim – Simone Vinther (SWE) z ABILDGAARDS SYNERGI. Najlepszy Polak to Marcin Michalek z koniem EROTYK, którzy zajmują ósme miejsce na ten moment. Druga część tego konkursu rozpocznie się jutro na Arenie A2 o godz. 8.30.

Konkurs CCI2*-YH o puchar Stadniny Kunowo dla młodych koni 6-letnich na pierwszym miejscu ukończył Christoffer Forsberg (SWE) z koniem WATERMILL WEDGWOOD. Drugie miejsce po ujeżdżeniu zajmuje Lotte Palmgren (FIN) z koniem DAVIDO, a trzecie – Merel Blom z koniem DENIM. Próba terenowa dla tego konkursu rozpocznie się w sobotę o godz. 9.00.

Przed nami jutro drugi dzień ujeżdżenia w Baborówku. Transmisja online konkursów CCI4*-S, CCI4*-L, CCI3*-S oraz CCI2*-S dostępna jest na stronie internetowej zawodów (http://www.festiwal.baborowko.pl/index.php/festiwal/transmisje-live) oraz na facebookowym profilu.

Więcej informacji:

www.festiwal.baborowko.pl

WSPIERAJĄ NAS


banergnl_pzj
AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

03gru.
Stajnia Iskra, ul. Łąkowa 19 82-400 Sztumskie Pole
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców PZJ z Marcinem Komosą (konkurencja A, B, C)
03gru.
Warszawa
S/P/A/145/2022 – kurs podstawowy sędziowski A z Krzysztofem Tomaszewskim
03gru.
GOSiR Zakrzów, ul. Parkowa 20 47-260 Zakrzów
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z Rudolfem Mrugałą, Markiem Rudą i Maciejem Wojciechowskim

Komunikaty Komisji Jeździeckich

21
lis
Protokół nr 4 z dnia 22.09.2022
21 listopad 2022
Do pobrania
21
lis
Protokół nr 3 z dnia 16.09.2022
21 listopad 2022
Do pobrania
29
lip
Protokół nr 2 z dnia 28.07.2022
29 lipiec 2022
Do pobrania
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas