Szanowni Państwo, Komisja Skoków przez przeszkody zaprasza na pierwsze z dwóch spotkań online (aplikacja Teams) poś [...]
Home / Aktualności /
Aktualności
CZYTAJ TAKŻE
Konkurs ofert na dostawę nagród i przeszkód jeździeckich
Szanowni Państwo, W związku z zaplanowanymi na 2026 rok wydarzeniami sportowymi Polski Związek Jeździecki ogłasza k [...]
Partnerstwo motoryzacyjne Polskiego Związku Jeździeckiego
Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że Polski Związek Jeździecki nawiązał współpracę z firmą Auto Idea Mercede [...]
Regulamin PLJ – sezon 2026
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem PLJ sezon 2026 tutaj. Dodatkowe informacje, f [...]
Nie żyje Zbigniew Dąbrowski


Z wielkim Żalem zawiadamiamy, że nie żyje Zbigniew Dąbrowski.
Zbyszek Dąbrowski w latach 1970-1992 pełnił funkcję Dyrektora Stada Ogierów w Książu. W tym czasie był organizatorem niezapomnianych aukcji koni oraz organizatorem zarówno krajowych jak i międzynarodowych jeździeckich imprez sportowych najwyższej rangi z mistrzostwami Polski i Pucharem Świata włącznie.
Hodowca, trener, twórca „mekki” naszego jeździectwa jaką był Książ i sukcesów sportowych swoich podopiecznych w czterech konkurencjach (Ujeżdżenie, Skoki Przez Przeszkody, WKKW i Powożenie), a także wspaniały i legendarny Gospodarz Toru w Skokach przez Przeszkody – zmarł w nocy z 6 na 7 lutego 2021 roku.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Wszystkim Najbliższym oraz Przyjaciołom Zbyszka składa Polski Związek Jeździecki.





