Aktualności

Home / Aktualności / Najlepsze jeździeckie wyniki 08-13 marca 2022

CZYTAJ TAKŻE

Grand Prix dla Kubiaka

Grand Prix dla Kubiaka

Zwycięstwem Dawida Kubiaka (POL) na ESTORIL FORTUNA zakończyło się Grand Prix Baborówka podczas pierwszych w Babo [...]

Sprawdź

Najlepsze jeździeckie wyniki 08-13 marca 2022

14 marca, 2022

W drugim tygodniu marca b.r. reprezentanci Polski startowali na zagranicznych arenach w skokach przez przeszkody i w ujeżdżeniu w:

  • CSI5 Wellington w USA ( Andrzej Opłatek )
  • CSI4/1/YH Vejer de la Frontera w Hiszpanii ( Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń, Przemysław Konopacki, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski )
  • CSI3/CDI3 Herning w Danii ( Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Anna Mierzwińska )
  • CDI-W Motesice na Słowacji ( Katarzyna Milczarek )
  • CSI2 Gorla Minore we Włoszech ( Dawid Kubiak, Róża Konieczna )
  • CSI2/1/YH Oliva w Hiszpanii ( Krzysztof Retka, Klara Kostrzewa – Artymowicz, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski, Melania Komornicka )

 

Najlepiej w zagranicznych turniejach spisali się: W Herning, formą błyszczeli Krzysztof Ludwiczak i Cassandra Orschel. Krzysztof Ludwiczak na koniu NIKO był drugi w 145cm oraz dziewiąty w Grand Prix LR 150cm. Cassandra Orschel na klaczy DACARA E wywalczyła drugie miejsce w konkursie LR 150. Z powodzeniem w Gorla Minore we Włoszech jeździł Dawid Kubiak, siedem razy plasował się w pierwszej 10-tce konkursów 130-145cm a w konkursie Grand Prix LR 145 na og. SZULER zajął siódme miejsce. Na Florydzie w USA, Andrzej Opłatek w 5* konkursie otwarcia 145cm na koniu CONTHINDER był piąty. Podczas turnieju Andalucia Sunshine Tour w Hiszpanii Izabela Vinckier wygrała konkurs 120cm na koniu SALVE, Marek Lewicki był trzeci na wł. COME w konkursie 140 i trzeci w finale rundy CSIYH na 6 letnim ogierze FISTON DE BO Z. Maksymilian Wechta w konkursie Grand Prix MT LR 150 na og. CASSIOPEIA był 12ty, 11ty w LR 150 na og. CHEPETTANO oraz trzeci w finale CSIYH na og. ELDORADO. W zawodach CDI-W na Słowacji w Motesicach, Katarzyna Milczarek zajęła dwa razy drugie miejsca z wynikami 74,150% (GP Freestyle) i 69,026% w Short GP.

W kraju w konkursie Grand Prix zawodów CSN w Lesznie zwyciężył Hubert Polowczyk z KS Cortina Kaczenice na ogierze polskiej hodowli ALO VARO P. W Salio zakończył się ogólnopolski turniej w ujeżdżeniu Immergas Dressage Cup w którym zwyciężyli: Katarzyna Klein Fryc z KS Sentio Equestrian ( Puchar Immergas ), Wiktoria Andrzejewska z KJ Wiki ( Runda Złota ), Marcel Ważyński z Gabon Walewice ( Runda Srebrna ), Urszula Krzewicka z SKJ Golden Dream ( Runda Brązowa ), Aleksandra Machniewicz z SKJ Golden Dream ( młodzik 8-10 lat  ) oraz Maria Olejniczak z SKJ Horseprofi ( młodzik 10-12 lat ). W Łącku rozdano medale Halowego Pucharu Warszawy i Mazowsza kuców w skokach przez przeszkody w których zwyciężyli: Małgorzata Moryto w gr AO, Gabriela Lewandowska z Akademii Kucania w gr A1, Alicja Marszałek Filipek w gr. A2,  Zofia Janusz z Akademii Kucania w gr. C, Hubert Aniołek z SKJ Pony Power w gr D i w gr. E. W Drzonkowie w Halowych Mistrzostwach Lubuskiego Związku Jeździeckiego triumfowali: Dorota Winograd z ZKS Drzonków w kat juniorów, Milena Sołtysiak z JKS Robir Chwalęcice w juniorach mł., Ines Frątczak z SKJ Czarna Perła w kat. kuce oraz Matylda Lubecka z Ranczo Drzecin w kat. młodzików.

WSPIERAJĄ NAS


banergnl_pzj
AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

06sie.
Stajnia Komarowo, Komarowo 48C, 72-100 Goleniów
Szkolenie specjalistyczne, licencyjne dla szkoleniowców PZJ z Piotrem Morsztynem (konkurencja B)
07wrz.
SSKJ Bobrowy Staw, Sowia Wola ul. Spacerowa 47 05-152 Czosnów
Szkolenie licencyjne specjalistyczne dla szkoleniowców PZJ z Albertem Voornem (dyscyplina B)
02wrz.
LKJ Lewada, ul. Parkowa 23 47-263 Zakrzów
Kurs i egzamin na stopień Instruktora Jazdy Konnej PZJ

Komunikaty Komisji Jeździeckich

21
kwi
Protokół nr 1/03/2022
21 kwiecień 2022
Do pobrania

Załączniki

21
kwi
Protokół nr 1/01/2022
21 kwiecień 2022
Do pobrania
21
kwi
Protokół nr 1/12/2021
21 kwiecień 2022
Do pobrania
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas