Home / Aktualności / Najlepsze jeździeckie wyniki  06-09.10.2022

• CSI2 Bonheiden w Belgii – Jan Bobik;
  • CSI2 Wr Neustadt w Austrii – Jarosław Koziarowski
  • CCI2-S Bad Sageberg w Niemczech – Jacek Jeruzal

Reprezentanci Polski wygrali wszystkie konkursy międzynarodowych zawodów CSI we Wrocławiu. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który zwyciężył w  konkursie Grand Prix na klaczy STAKATA oraz wygrał dwa konkursy małej ryndy na BAGITA BALOUBET. Trzy konkursy zawodów wygrał również Dawid Skiba. W pozostałych konkursach turnieju triumfowali: Kamil Grzelczyk, Jakub Krzyżosiak, Matylda Kasner, Aleksandra Osuch, Julia Pięta,  Marta Piszczek i Marta Konarska.

W Austrii dwa konkursy zawodów CSI w Wr Neustadt wygrał Jarosław Koziarowski. Jan Bobik w Bonheiden był dwa razy drugi.

W kraju rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Dzieci i Młodzieży w Łącku. Na podium stanęli:

brąz – Zofia Dąbrowska SKJ Bobrowy Staw 209,682

W Łącku rozegrano również Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu w którym zwyciężyli :

złoto – Monika Bartyś KS Centurion  211,144

srebro – Magdalena Cycak KJ Picador 205,902

brąz – Dominik Ast KJ Tradycja Siedlnica 201,141

W HZO DiM  w Stajni Bobrowy Staw w Sowiej Woli finałowe konkursy wygrali: Julia Parda i Maria Szmyt z Polish Pony Club, Gabriela Lewandowska, Michalina Lewandowska, Zofia Ciszek z Akademii Kucania, Filip Czeszejko – Sochacki z JKS u Robsonów, Aleksandra Mejsner z JKS Poczernin.

W HZO DIM w Lesznie w finałowych konkursach triumfowały: Iga Ślusarczyk z KJ Folwark Wenus, Zuzanna Stróżyńska z CH Jachowo, Weronika Mucha z JKS Hanna, Oliwia Budzyńska z JUKS Abakus Kaczyna, Judyta Pyrek z Posadowskiego TJ, Jagoda Kierznowska z KJ Sokół Damasławek oraz Zofia Cicha i Michalina Łącka.

W Nowej Wsi na Ranczu Rubin rozegrano zawody krajowe i MP Amatorów w Powożeniu w których zwyciężyli : Dariusz Owsiany ( MPA-D1), Szymon Pocztowy (MPA-D2 i L-H2), Sebastian Cichocki (MPA-P2), Weronika Kwiatek (L-H1), Dariusz Turzyński (N-H1), Tadeusz Andrys (C-H2) i Dariusz Raduła ( C-H1).

Podręczne linki do wyników :

WSPIERAJĄ NAS

AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

27.04.2024
Stajnia Biały Las – Przybylscy, Wierzbna, 58-130 Żarów
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z Elizą Skórczyńską i Natalią Stodołą (konkurencja A)
27.04.2024
KJ Liljówka, ul. Jeździecka 3, 62-010 Stęszewko
Kurs podstawowy sędziowski B – 27.04.2024 KJ Liljówka – wykładowca: Natalia Gruszka