Aktualności

Home / Aktualności / Najlepsze jeździeckie wyniki  06-09.10.2022

CZYTAJ TAKŻE

Ranking WKKW – 2022

Ranking WKKW – 2022

Poniżej przedstawiamy Ranking WKKW za rok 2022. Łączny Klubowy Seniorzy Młodzi Jeźdźcy Juniorzy Juniorzy Młodsi Dzi [...]

Sprawdź

Najlepsze jeździeckie wyniki  06-09.10.2022

11 października, 2022

W minionym tygodniu reprezentanci Polski startowali w międzynarodowych turniejach  w skokach przez przeszkody i w WKKW :

  • CSI2 we Wrocławiu
  • CSI2 Bonheiden w Belgii – Jan Bobik;
  • CSI2 Wr Neustadt w Austrii – Jarosław Koziarowski
  • CCI2-S Bad Sageberg w Niemczech – Jacek Jeruzal

Reprezentanci Polski wygrali wszystkie konkursy międzynarodowych zawodów CSI we Wrocławiu. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który zwyciężył w  konkursie Grand Prix na klaczy STAKATA oraz wygrał dwa konkursy małej ryndy na BAGITA BALOUBET. Trzy konkursy zawodów wygrał również Dawid Skiba. W pozostałych konkursach turnieju triumfowali: Kamil Grzelczyk, Jakub Krzyżosiak, Matylda Kasner, Aleksandra Osuch, Julia Pięta,  Marta Piszczek i Marta Konarska.

W Austrii dwa konkursy zawodów CSI w Wr Neustadt wygrał Jarosław Koziarowski. Jan Bobik w Bonheiden był dwa razy drugi.

W kraju rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Dzieci i Młodzieży w Łącku. Na podium stanęli:

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów na kucach :

złoto –  Barbara Rynkowska KS Chojnów  208,982

srebro – Julia Maksajda SKJ Golden Dream  190,341

brąz – Maria Walczyńska – Graczyk BPK  187,572

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików na kucach :

złoto – Iga Fizia  JKS Equi Verso 233,510

srebro – Wiktoria Cwalina   KJ Podkowa Gruszczyn 236,312

brąz – Zofia Kryniger  KJ Facimiech 225,048

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach :

złoto – Liwia Strzeszewska SKJ Bajardo  225,118

srebro – Lila Kulesza  KJ Podkowa Gruszczyn  222,256

brąz – Aleksandra Rozesłańska SKJ Golden Dream   219,375

Halowy Puchar Polski Młodzików na kuchach :

złoto – Maja Głoskowska KJ Infernal Team  235,250

srebro – Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn  238,750

brąz – Aleksandra Machniewicz SKJ Golden Dream  222,250

Halowy Puchar Polski Dzieci na kucach :

złoto – Lena Sławek KS Centurion 223,011

srebro – Aneta Gierszewska KJ Stajnia Jarużyn  218,982

brąz – Zofia Dąbrowska SKJ Bobrowy Staw 209,682

W Łącku rozegrano również Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu w którym zwyciężyli :

złoto – Monika Bartyś KS Centurion  211,144

srebro – Magdalena Cycak KJ Picador 205,902

brąz – Dominik Ast KJ Tradycja Siedlnica 201,141

W HZO DiM  w Stajni Bobrowy Staw w Sowiej Woli finałowe konkursy wygrali: Julia Parda i Maria Szmyt z Polish Pony Club, Gabriela Lewandowska, Michalina Lewandowska, Zofia Ciszek z Akademii Kucania, Filip Czeszejko – Sochacki z JKS u Robsonów, Aleksandra Mejsner z JKS Poczernin.

W HZO DIM w Lesznie w finałowych konkursach triumfowały: Iga Ślusarczyk z KJ Folwark Wenus, Zuzanna Stróżyńska z CH Jachowo, Weronika Mucha z JKS Hanna, Oliwia Budzyńska z JUKS Abakus Kaczyna, Judyta Pyrek z Posadowskiego TJ, Jagoda Kierznowska z KJ Sokół Damasławek oraz Zofia Cicha i Michalina Łącka.

W Nowej Wsi na Ranczu Rubin rozegrano zawody krajowe i MP Amatorów w Powożeniu w których zwyciężyli : Dariusz Owsiany ( MPA-D1), Szymon Pocztowy (MPA-D2 i L-H2), Sebastian Cichocki (MPA-P2), Weronika Kwiatek (L-H1), Dariusz Turzyński (N-H1), Tadeusz Andrys (C-H2) i Dariusz Raduła ( C-H1).

Podręczne linki do wyników :

CSI Wrocław  https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/872

HMP HPP Łąck  https://zawodykonne.com/zawody/50/1174

CSI Bonheiden https://online.equipe.com/en/competitions/51376

CSI Wr Neustadt  https://results.hippodata.de/2022/2246/html/en/hippodata/index.html

CCI Bad Sageberg  https://results.equi-score.com/event/2022/20988/en

HZO DIM Bobrowy Staw  https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/243

HZO DiM Leszno https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/tour/552

MPA ZK Nowa Wieś  https://www.kegle.pl/pl/propozycje/124-mpa-i-zk-nowa-wies-07-09-10-2022.html

 

WSPIERAJĄ NAS


banergnl_pzj
AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia

03gru.
GOSiR Zakrzów, ul. Parkowa 20 47-260 Zakrzów
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z Rudolfem Mrugałą, Markiem Rudą i Maciejem Wojciechowskim
03gru.
Stajnia Iskra, ul. Łąkowa 19 82-400 Sztumskie Pole
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców PZJ z Marcinem Komosą (konkurencja A, B, C)
03gru.
Warszawa
S/P/A/145/2022 – kurs podstawowy sędziowski A z Krzysztofem Tomaszewskim

Komunikaty Komisji Jeździeckich

21
lis
Protokół nr 4 z dnia 22.09.2022
21 listopad 2022
Do pobrania
21
lis
Protokół nr 3 z dnia 16.09.2022
21 listopad 2022
Do pobrania
29
lip
Protokół nr 2 z dnia 28.07.2022
29 lipiec 2022
Do pobrania
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas