Zaznacz stronę

Home / Aktualności / CSI Biskupiec: Górą Nowak i Pellowska

Aktualności

CZYTAJ TAKŻE

1 2 3 706

CSI Biskupiec: Górą Nowak i Pellowska

14 lipca 2023

Za nami pierwszy dzień zawodów CSI Biskupiec. Konkurs dla młodych koni wygrał Grzegorz Nowak na klaczy Kaskada, a w Small Tour najlepsze były Paulina Pellowska i Hera de Lux.

W pierwszych zmaganiach tegorocznej edycji zawodów CSI Biskupiec – konkursie dla młodych koni pięcio- i sześcioletnich, o puchar Tarant Events – wystartowały 43 pary. Oglądać mogliśmy 20 bezbłędnych przejazdów, a najlepszy okazał się zawodnik będący ostatnio w świetnej formie – Grzegorz Nowak, który mniej niż tydzień temu triumfował w Grand Prix CSI2* w Jakubowicach. Dziś wygrał na 6-letniej klaczy Kaskada (KWPN, Action Breaker x Cassini I), która należy do pana Lesława Sarachmanna. Miejsce drugie z niewielką stratą zajął mistrz Litwy Matas Petraitis na wałachu Mojo, a Top 3 zamknął Michał Kubiak na ogierze Crazy Star-PP.

44 pary wzięły udział w konkursie Small Tour, o puchar ośrodka Trzy Podkowy. Obie fazy parkuru „na zero” pokonało 18 z nich, a po zwycięstwo pogalopowała 15-letnia Paulina Pellowska na klaczy Hera de Lux. Tuż za nią, z czasem gorszym o 0,32 sekundy, znalazł się Maciej Kostrzewski na koniu Calabria Hippica, a trzecia była Gabriela Gruszka na klaczy Arena.

Czwartek był dopiero początkiem sportowych zmagań na hipodromie KJ Lotar Biskupiec. Łącznie rozegranych zostanie 15 konkursów międzynarodowych, a najważniejsze to te zaliczane do światowego rankingu – sobotni Speed Masters i niedzielne Grand Prix. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – zapraszamy wszystkich do kibicowania na żywo, a w weekend także do oglądania transmisji online w TylkoSkoki TV – TUTAJ.

Wyniki: https://livejumping.com/ap/event/8532/competitions

Wspierają Nas


AR 303 x 517

Najbliższe szkolenia


11.04.2026
Hipodrom Sopot; ul. Polna 1, 81-745 Sopot
Seminarium licencyjne dla sędziów B z Agatą Komorowską
11-12.04.2026
Stowarzyszenie Olimp Skrzyszów; Skrzyszów 541b, 33-156 Skrzyszów
Szkolenie specjalistyczne licencyjne dla szkoleniowców z Michałem Dobrowolskim
11-12.04.2026
Stajnia Trzy Podkowy; Wybudowanie 24, 13-340 Biskupiec
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców z E.Smogorzewską i A.Choszcz-Komisarczuk

Komunikaty Komisji Jeździeckich


02.04.

2026

Protokół 4/2026 – SRK
Pobierz
30.03.

2026

Protokół nr 1/2026
Pobierz
16.03.

2026

Protokół 3/2026 – SRK
Pobierz
Wczytaj więcej
Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
SPONSORZY KADRY MŁODZIEŻOWEJ
PARTNER BEZPIECZEŃSTWA
Patroni medialni