SZYBKIE LINKI:

O PZJ

Biuro PZJ

Dni i godziny pracy biura PZJ:  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 

Sekretarz Generalny PZJ

Łukasz Jankowski
lukasz.jankowski@pzj.pl

Kontakt do biura PZJ:   pzj@pzj.pl

 

Sekretariat

Izabela Lesińska  +48 22 417 67 00,    izabela.lesinska@pzj.pl 

 

Dział Rejestracji i Licencji PZJ

Katarzyna Krac +48 22 417 67 02 , +48 22 417 67 00 wew. 1, oplaty@pzj.pl

Anna Kornatowska  +48 22 417 67 16, +48 22 417 67 00 wew. 1, oplaty@pzj.pl

 

Dział Szkolenia, Odznak i Certyfikacji Ośrodków

Anna Golańska-Raczyńska  +48 22 417 67 11, +48 22 417 67 00 wew. 7,  anna.golanska@pzj.pl

 

Księgowość

Ewa Krawczyk - Główna Księgowa  +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6 ewa.krawczyk@pzj.pl 

Ewelina Ćwiklak-Muśnicka +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6, ewelina.cwiklak-musnicka@pzj.pl

 

Dział Windykacji 

Katarzyna Szurpa +48 22 417 67 13, +48 22 417 67 00 wew 8. katarzyna.szurpa@pzj.pl 

 

Dział Administracji

Kinga Jankiewicz-Sokołowska  +48 22 417 67 13   kinga.jankiewicz@pzj.pl 

 

Dział Sportu i Dotacji PZJ 

DYREKTOR SPORTOWY PZJ:    Konrad Rychlik   +48 22 417 67 03, +48 22 417 67 00 wew. 5, konrad.rychlik@pzj.pl

Agata Koziorzębska +48 22 417 67 12, +48 22 417 67 00 wew. 4, agata.koziorzebska@pzj.pl

Dorota Zemrzycka +48 22 417 67 10, +48 22 417 67 00 wew. 3,   dorota.zemrzycka@pzj.pl 

Milena Barszczewska +48 500 206 911, milena.barszczewska@pzj.pl

 

Zgłoszenia na zawody Kalendarza FEI

zgloszenia@pzj.pl