SZYBKIE LINKI:

O PZJ

Biuro PZJ

Dni i godziny pracy biura PZJ:  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 

Sekretarz Generalny PZJ

Łukasz Jankowski
 

Kontakt do biura PZJ:   pzj@pzj.pl

Sekretariat

Klaudia Broze  +48 22 417 67 00,    klaudia.broze@pzj.pl 

Dział Rejestracji i Licencji PZJ

Katarzyna Krac +48 22 417 67 02 , +48 22 417 67 00 wew. 1, oplaty@pzj.pl

Dział Szkolenia, Odznak i Certyfikacji Ośrodków

Anna Golańska-Raczyńska  +48 22 417 67 11, +48 22 417 67 00 wew. 7,  anna.golanska@pzj.pl

Księgowość

Ewa Krawczyk - Główna Księgowa  +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6 ewa.krawczyk@pzj.pl 

Katarzyna Szurpa +48 22 417 67 13, +48 22 417 67 00 wew 8. katarzyna.szurpa@pzj.pl 

Dział Sportu i Dotacji PZJ 

DYREKTOR SPORTOWY PZJ:    Konrad Rychlik   +48 22 417 67 03, +48 22 417 67 00 wew. 5, konrad.rychlik@pzj.pl

Księgowa - Rozliczenie Dotacji Ministerialnych: Ewelina Ćwiklak-Muśnicka +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6, ewelina.cwiklak-musnicka@pzj.pl

Agata Koziorzębska +48 22 417 67 12, +48 22 417 67 00 wew. 4, agata.koziorzebska@pzj.pl

Dorota Zemrzycka +48 22 417 67 10, +48 22 417 67 00 wew. 3,   dorota.zemrzycka@pzj.pl 

Kinga Jankiewicz-Sokołowska +48 22 417 67 14,  +48 22 417 67 00 wew. 2   kinga.jankiewicz@pzj.pl 

Milena Barszczewska +48 500 206 911, milena.barszczewska@pzj.pl

Anna Kornatowska  +48 22 417 67 16, +48 22 417 67 00 wew. 2, anna.kornatowska@pzj.pl 

Zgłoszenia na zawody Kalendarza FEI

zgloszenia@pzj.pl

Przesyłanie kompletnych dokumentów dotyczących rejestracji i licencji oraz zmiany barw klubowych

oplaty@pzj.pl

Przesyłanie  dokumentu "Propozycje Zawodów"  do zatwierdzenia

propozycje@pzj.pl

Przesyłanie przez KO zawodów  zdjęć 

zdjecia@pzj.pl