SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
181. Leszno 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
182. Jaszkowo 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
183. Poznań 12.10 - 13.10.2019 E-Woltyżerka Pobierz plik
184. Michałowice 17.10 - 20.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
185. Leszno 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
186. Besiekierz Rudny 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
187. Kwieki 18.10 - 19.10.2019 C-WKKW Pobierz plik
188. Michałowice 24.10 - 27.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
189. Leszno 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
190. Zakrzów 25.10 - 27.10.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
191. Wolica 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
192. Sopot 07.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
193. Leszno 07.11 - 10.11.2019 B-Skoki -
194. Jaszkowo 08.11 - 10.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
195. Sopot 08.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
196. Wrocław 08.11 - 11.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
197. Sopot 09.11 - 11.11.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
198. Zakrzów 15.11 - 17.11.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
199. Michalowice 15.11 - 17.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
200. Leszno 15.11 - 17.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
201. Ciekocinko 16.11 - 18.11.2019 B-Skoki -
202. Michałowice 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -
203. Leszno 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
204. Poczernin 22.11 - 24.11.2019 A-Ujeżdżenie -
205. Wolica 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki Pobierz plik
206. Ciekocinko 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -
207. Poznań 28.11 - 01.12.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
208. Poznań 28.11 - 01.12.2019 C-WKKW Pobierz plik
209. Poznań 28.11 - 30.11.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
210. Poznań 28.11 - 01.12.2019 D-Powożenie Pobierz plik