SZYBKIE LINKI:

Zestawienia - odznaki

Zestawienia

Witamy w dziale serwisu PZJ, udostępniającym aktualne zestawienia związane ze sportem jeździeckim w Polsce. W tej chwili są dostępne następujące wykazy danych:


Data ostatniej aktualizacji: 2014-09-23 03:40:38

Lp. Nazwisko, Imię Odznaki
91. Afanasjew Seweryna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.05.2009 Miejsce: LKJ SK Ferenszteinów Gałkowo
92. Afrykańska Zuzanna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 29.06.2013 Miejsce: Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
93. Afrykańska Zuzanna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 29.06.2013 Miejsce: Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
94. Aftaruk Paulina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 09.08.2012 Miejsce: OJ Pegaz Dziemiany
95. Aizpitarte Heriz Gemma
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 28.04.2013 Miejsce: KJ AROMER Józefin
96. Ajnbacher Anna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 30.08.2013 Miejsce: Dworek i Stadnina Koni Jeziorki-Osieczna
97. Ajnbacher Anna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 30.08.2013 Miejsce: Dworek i Stadnina Koni Jeziorki-Osieczna
98. Ajtner Sylwia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 29.03.2008 Miejsce: Grudziądz
99. Ajtner Sylwia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 29.03.2008 Miejsce: Grudziądz
100. Akścin Aleksandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 18.07.2009 Miejsce: OSK Nowy Ciechocinek
101. Akścin Aleksandra
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 18.07.2009 Miejsce: OSK Nowy Ciechocinek
102. Alaburda Wojciech
  • Powożenie - Brązowa
    Data egzaminu: 11.11.2012 Miejsce: JKS Jagodne
103. Alagierska Karina
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 16.07.2009 Miejsce: OJ Wolica
104. Alagierska Karina
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 16.07.2009 Miejsce: OJ Wolica
105. Albayrak Julia
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 04.07.2012 Miejsce: Trzebinia
106. Alberska Weronika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 17.07.2008 Miejsce: KS Pieńki
107. Alberska Weronika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 17.07.2008 Miejsce: KS Pieńki
108. Albrechowicz Alicja
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 17.08.2013 Miejsce: OSK Społowicz-Jaroszówka
109. Albrechowicz Alicja
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 17.08.2013 Miejsce: OSK Społowicz-Jaroszówka
110. Alcan Melisa
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.08.2013 Miejsce: SK Kierzbuń
111. Alcan Melisa
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.08.2013 Miejsce: SK Kierzbuń
112. Alechno Klaudia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.03.2013 Miejsce: Zielonogórski Klub Sportowy
113. Alechno Klaudia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.03.2013 Miejsce: Zielonogórski Klub Sportowy
114. Aleksandrowicz Kamila
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 19.04.2009 Miejsce: LKJ Ostroga Opole
115. Aleksandrowicz Kamila
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 19.04.2009 Miejsce: LKJ Ostroga Opole
116. Aleksandrowicz Michalina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 30.12.2010 Miejsce: Dziemiany
117. Aleksandrowicz Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 05.06.2011 Miejsce: LKJ Kuclania Książenice
118. Aleksandrowicz Michalina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 30.12.2010 Miejsce: Dziemiany
119. Aleksandrowicz Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 05.06.2011 Miejsce: LKJ Kuclania Książenice
120. Aleksandrowicz Natalia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 28.08.2011 Miejsce: OJ Zbrosławice