SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-21 06:05:43

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Facimiech 14.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
92. Bogusławice 14.06 - 16.06.2019 B-Skoki -
93. Jaroszówka 15.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
94. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
95. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie -
96. Michałowice 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki -
97. Dąbrówka Mała 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki -
98. Grobice 22.06 - 22.06.2019 C-WKKW -
99. Kwieki 22.06 - 23.06.2019 C-WKKW -
100. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
101. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
102. Gałkowo 28.06 - 30.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
103. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie -
104. Jakubowice 03.07 - 07.07.2019 B-Skoki -
105. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
106. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie -
107. Solec Kujawski 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki -
108. Głogów Młp. 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki -
109. Jakubowice 10.07 - 14.07.2019 B-Skoki -
110. Walewice 13.07 - 14.07.2019 C-WKKW -
111. Wierzbna 19.07 - 21.07.2019 B-Skoki -
112. Drzonków 23.07 - 25.07.2019 B-Skoki -
113. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie -
114. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie -
115. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie -
116. Drzonków 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
117. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
118. Głogów Młp. 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
119. Dąbrówka Mała 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
120. Rybnica 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -