SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-07-20 05:50:17

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
151. Walewice 24.08 - 26.08.2018 C-WKKW -
152. Michałowice 24.08 - 26.08.2018 B-Skoki -
153. Drzonków 24.08 - 26.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
154. Racot 25.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
155. Ciekocinko 28.08 - 02.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
156. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -
157. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -
158. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie -
159. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 Paraujeżdżenie -
160. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW -
161. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy -
162. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy -
163. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy -
164. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW -
165. Leśna Wola 31.08 - 02.09.2018 B-Skoki -
166. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW -
167. Olsza 07.09 - 09.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
168. Moszna 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW -
169. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW -
170. Jakubowice 13.09 - 16.09.2018 A-Ujeżdżenie -
171. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW -
172. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
173. Olsza 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki -
174. Leśna Wola 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki -
175. Wiśnicz / KTWK Dąbrówka 14.09 - 15.09.2018 F-Rajdy -
176. Warszawa - Stara Miłosna 15.09 - 16.09.2018 C-WKKW -
177. Jakubowice 15.09 - 16.09.2018 Paraujeżdżenie -
178. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 A-Ujeżdżenie -
179. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 C-WKKW -
180. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 B-Skoki -