SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-17 10:45:47

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
151. Ciekocinko 21.08 - 26.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
152. Walewice 24.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
153. Drzonków 24.08 - 26.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
154. Michałowice 24.08 - 26.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
155. Racot 25.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
156. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
157. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
158. Ciekocinko 28.08 - 02.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
159. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
160. Leśna Wola 31.08 - 02.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
161. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
162. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
163. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
164. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
165. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
166. Olsza 07.09 - 09.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
167. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
168. Moszna 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
169. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
170. Jakubowice 13.09 - 16.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
171. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
172. Leśna Wola 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki -
173. Olsza 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
174. Wiśnicz / KTWK Dąbrówka 14.09 - 15.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
175. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
176. Warszawa - Stara Miłosna 15.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
177. Jakubowice 15.09 - 16.09.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
178. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
179. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
180. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 C-WKKW Pobierz plik