SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Leszno 02.04 - 05.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
2. Dąbrówka Mała 02.04 - 05.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
3. Strzegom 03.04 - 05.04.2020 C-WKKW Pobierz plik
4. Leszno 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
5. Zakrzów 17.04 - 19.04.2020 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
6. Strzegom 17.04 - 19.04.2020 C-WKKW Pobierz plik
7. Salio 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki -
8. Zielona Góra 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
9. Sopot 23.04 - 26.04.2020 C-WKKW -
10. Sopot 23.04 - 26.04.2020 C-WKKW -
11. Wierzbna 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki -
12. Bogusławice 24.04 - 26.04.2020 C-WKKW Pobierz plik
13. Poczernin 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
14. Głogów Małopolski 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
15. Jakubowice 30.04 - 03.05.2020 B-Skoki Pobierz plik
16. Sopot 30.04 - 03.05.2020 C-WKKW -
17. Sopot 30.04 - 03.05.2020 C-WKKW -
18. Kwieki 01.05 - 03.05.2020 B-Skoki -
19. Wierzbna 01.05 - 03.05.2020 A-Ujeżdżenie -
20. Bogusławice 01.05 - 03.05.2020 B-Skoki Pobierz plik
21. Drzonków 08.05 - 10.05.2020 Paraujeżdżenie -
22. Warnik 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki Pobierz plik
23. Iwno 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki -
24. Ciekocinko 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki -
25. Drzonków 08.05 - 10.05.2020 A-Ujeżdżenie -
26. Racot 09.05 - 10.05.2020 C-WKKW -
27. Michałowice 15.05 - 17.05.2020 B-Skoki -
28. Solec Kujawski 15.05 - 17.05.2020 A-Ujeżdżenie -
29. Barłomino 16.05 - 17.05.2020 B-Skoki -
30. Ciekocinko 19.05 - 24.05.2020 B-Skoki -