SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
121. Leszno 14.08 - 16.08.2020 B-Skoki -
122. Bogusławice 14.08 - 16.08.2020 D-Powożenie -
123. Kwieki 15.08 - 16.08.2020 C-WKKW -
124. Ciekocinko 18.08 - 23.08.2020 B-Skoki -
125. Drzonków 21.08 - 23.08.2020 Paraujeżdżenie -
126. Barłomino 21.08 - 23.08.2020 A-Ujeżdżenie -
127. Bogusławice 21.08 - 23.08.2020 B-Skoki -
128. Grobice 22.08 - 23.08.2020 C-WKKW -
129. Racot 22.08 - 23.08.2020 C-WKKW -
130. Ciekocinko 25.08 - 30.08.2020 B-Skoki -
131. Książ 27.08 - 30.08.2020 D-Powożenie -
132. Strzegom 27.08 - 30.08.2020 C-WKKW -
133. Jakubowice 27.08 - 30.08.2020 B-Skoki -
134. Strzegom 27.08 - 30.08.2020 C-WKKW -
135. Głogów Małopolski 28.08 - 30.08.2020 B-Skoki -
136. Sopot 03.09 - 06.09.2020 C-WKKW -
137. Sopot 03.09 - 06.09.2020 C-WKKW -
138. Warszawa 03.09 - 06.09.2020 B-Skoki -
139. Olsza 04.09 - 06.09.2020 B-Skoki -
140. Wierzbna 04.09 - 06.09.2020 A-Ujeżdżenie -
141. Jakubowice 10.09 - 13.09.2020 B-Skoki -
142. Moszna 11.09 - 13.09.2020 C-WKKW -
143. Kliczków 11.09 - 12.09.2020 F-Rajdy -
144. Strzegom 17.09 - 20.09.2020 A-Ujeżdżenie -
145. Strzegom 17.09 - 20.09.2020 B-Skoki -
146. Strzegom 17.09 - 20.09.2020 C-WKKW -
147. Warnik 25.09 - 27.09.2020 B-Skoki -
148. Baborówko 25.09 - 27.09.2020 C-WKKW -
149. Baborówko 25.09 - 27.09.2020 C-WKKW -
150. Baborówko 25.09 - 27.09.2020 C-WKKW -