SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Michałowice 26.03 - 29.03.2020 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
32. Leszno 26.03 - 29.03.2020 B-Skoki Pobierz plik
33. Salio 27.03 - 29.03.2020 B-Skoki -
34. Leszno 02.04 - 05.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
35. Dąbrówka Mała 02.04 - 05.04.2020 B-Skoki -
36. Strzegom 03.04 - 05.04.2020 C-WKKW -
37. Zielona Góra 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
38. Leszno 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki Pobierz plik
39. Zakrzów 17.04 - 19.04.2020 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
40. Strzegom 17.04 - 19.04.2020 C-WKKW Pobierz plik
41. Salio 17.04 - 19.04.2020 B-Skoki -
42. Sopot 23.04 - 26.04.2020 C-WKKW -
43. Sopot 23.04 - 26.04.2020 C-WKKW -
44. Wierzbna 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki -
45. Głogów Małopolski 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki -
46. Bogusławice 24.04 - 26.04.2020 C-WKKW -
47. Poczernin 24.04 - 26.04.2020 B-Skoki -
48. Jakubowice 30.04 - 03.05.2020 B-Skoki -
49. Sopot 30.04 - 03.05.2020 C-WKKW -
50. Sopot 30.04 - 03.05.2020 C-WKKW -
51. Kwieki 01.05 - 03.05.2020 B-Skoki -
52. Bogusławice 01.05 - 03.05.2020 B-Skoki -
53. Wierzbna 01.05 - 03.05.2020 A-Ujeżdżenie -
54. Drzonków 08.05 - 10.05.2020 Paraujeżdżenie -
55. Iwno 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki -
56. Warnik 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki -
57. Ciekocinko 08.05 - 10.05.2020 B-Skoki -
58. Drzonków 08.05 - 10.05.2020 A-Ujeżdżenie -
59. Racot 09.05 - 10.05.2020 C-WKKW -
60. Solec Kujawski 15.05 - 17.05.2020 A-Ujeżdżenie -