SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Lublin 31.01 - 03.02.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
2. Sopot 07.02 - 10.02.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
3. Sopot 08.02 - 10.02.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
4. Kraków 28.02 - 03.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
5. Warszawa 07.03 - 10.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
6. Zakrzów 08.03 - 10.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
7. Michałowice 22.03 - 24.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
8. Łąck 29.03 - 31.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
9. Zakrzów 05.04 - 07.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Solec Kujawski 03.05 - 05.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
12. Rybnica 17.05 - 19.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
13. Ochaby Wielkie 24.05 - 26.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
14. Kwieki 31.05 - 02.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
15. Jakubowice 06.06 - 09.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
16. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
17. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
18. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
19. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
20. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
21. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
22. Drzonków 27.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
23. Solec Kujawski 02.08 - 04.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
24. Rybnica 09.08 - 11.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
25. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
26. Koryta 30.08 - 01.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
27. Wierzbna 06.09 - 08.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
28. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
29. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
30. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik, Pobierz plik