SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
151. Racot 31.08 - 01.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
152. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
153. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
154. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
155. Olsza 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
156. Ciekocinko 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki -
157. Wierzbna 06.09 - 08.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
158. Jakubowice 12.09 - 15.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
159. Moszna 13.09 - 15.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
160. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
161. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
162. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik, Pobierz plik
163. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
164. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
165. Ciekocinko 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
166. Glinnik Zaborowski 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
167. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
168. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW -
169. Olsza 27.09 - 29.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
170. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
171. Łąck 04.10 - 06.10.2019 Paraujeżdżenie -
172. Leszno 04.10 - 06.10.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
173. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
174. Ciekocinko 04.10 - 06.10.2019 B-Skoki -
175. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
176. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
177. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW Pobierz plik
178. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW Pobierz plik
179. Sowia Wola 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
180. Dąbrówka Mała 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki Pobierz plik