SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Facimiech 14.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
92. Bogusławice 14.06 - 16.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
93. Jaroszówka 15.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
94. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
95. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
96. Dąbrówka Mała 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
97. Michałowice 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
98. Grobice 22.06 - 22.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
99. Kwieki 22.06 - 23.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
100. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
101. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
102. Gałkowo 28.06 - 30.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
103. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
104. Jakubowice 03.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
105. Głogów Młp. 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
106. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
107. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
108. Solec Kujawski 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
109. Jakubowice 10.07 - 14.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
110. Walewice 13.07 - 14.07.2019 C-WKKW Pobierz plik
111. Wierzbna 19.07 - 21.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
112. Drzonków 24.07 - 25.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
113. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
114. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
115. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
116. Dąbrówka Mała 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
117. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
118. Głogów Młp. 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
119. Drzonków 27.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
120. Strzegom 29.07 - 31.07.2019 C-WKKW Pobierz plik