SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
61. Ciekocinko 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
62. Głogów Młp. 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
63. Racot 11.05 - 12.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
64. Jaszkowo 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
65. Bogusławice 17.05 - 19.05.2019 D-Powożenie Pobierz plik
66. Warnik 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
67. Michałowice 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
68. Bogusławice 17.05 - 19.05.2019 D-Powożenie Pobierz plik
69. Rybnica 17.05 - 19.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
70. Strzegom 18.05 - 19.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
71. Wrocław 18.05 - 19.05.2019 E-Woltyżerka -
72. Białka 18.05 - 19.05.2019 F-Rajdy Pobierz plik
73. Białka 18.05 - 19.05.2019 F-Rajdy Pobierz plik
74. Ciekocinko 21.05 - 26.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
75. Baborówko 23.05 - 26.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
76. Ochaby Wielkie 24.05 - 26.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
77. Ciekocinko 28.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
78. Warka 31.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
79. Solec Kujawski 31.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
80. Kwieki 31.05 - 02.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
81. Bogusławice 01.06 - 02.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
82. Ciekocinko 04.06 - 09.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
83. Poznań 06.06 - 09.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
84. Jakubowice 06.06 - 09.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
85. Wilkowice 07.06 - 09.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
86. Moszna 08.06 - 09.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
87. Książ 13.06 - 16.06.2019 D-Powożenie Pobierz plik
88. Książ 13.06 - 16.06.2019 D-Powożenie Pobierz plik
89. Sopot 13.06 - 16.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
90. Facimiech 14.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik