SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Michałowice 22.03 - 24.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
32. Sopot 22.03 - 24.03.2019 B-Skoki -
33. Leszno 22.03 - 24.03.2019 B-Skoki Pobierz plik
34. Leszno 28.03 - 31.03.2019 B-Skoki Pobierz plik
35. Łąck 29.03 - 31.03.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
36. Łąck 29.03 - 31.03.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
37. Jaszkowo 30.03 - 31.03.2019 E-Woltyżerka -
38. Leszno 04.04 - 07.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
39. Zakrzów 05.04 - 07.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
40. Strzegom 05.04 - 07.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
41. Ciekocinko 05.04 - 07.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
42. Strzegom 05.04 - 07.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
43. Strzegom 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
44. Glinnik Zaborowski 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
45. Leszno 12.04 - 14.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
46. Bogusławice 13.04 - 14.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
47. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
48. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
49. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
50. Głogów Młp. 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
51. Biskupiec 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
52. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
53. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
54. Poczernin 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
55. Jakubowice 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
56. Iwno 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
57. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
58. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
59. Solec Kujawski 03.05 - 05.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
60. Bogusławice 03.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik