SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Ciekocinko 20.08 - 25.08.2019 B-Skoki Pobierz plik
2. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie Pobierz plik
3. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie Pobierz plik
4. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
5. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
6. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
7. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
8. Niestępowo 24.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
9. Ciekocinko 27.08 - 01.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
10. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
11. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
12. Jakubowice 29.08 - 01.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
13. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
14. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
15. Głogów Młp. 30.08 - 01.09.2019 B-Skoki -
16. Koryta 30.08 - 01.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
17. Racot 31.08 - 01.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
18. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
19. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
20. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
21. Wierzbna 06.09 - 08.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
22. Olsza 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
23. Ciekocinko 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki -
24. Jakubowice 12.09 - 15.09.2019 B-Skoki -
25. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie -
26. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie -
27. Moszna 13.09 - 15.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
28. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie -
29. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
30. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 C-WKKW -