SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
121. Jakubowice 17.08 - 20.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
122. Michałowice 18.08 - 20.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
123. Bogusławice 18.08 - 20.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
124. Augustówek 18.08 - 20.08.2017 A-Ujeżdżenie -
125. Ciekocinko 22.08 - 27.08.2017 B-Skoki -
126. Ptakowice 24.08 - 27.08.2017 D-Powożenie Pobierz plik
127. Ptakowice 24.08 - 27.08.2017 D-Powożenie Pobierz plik
128. Ptakowice 24.08 - 27.08.2017 D-Powożenie Pobierz plik
129. Bobrowy Staw 25.08 - 27.08.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
130. Machnice 25.08 - 27.08.2017 B-Skoki Pobierz plik
131. Racot 26.08 - 27.08.2017 C-WKKW Pobierz plik
132. Dąbrowica 26.08 - 27.08.2017 C-WKKW Pobierz plik
133. Ciekocinko 29.08 - 03.09.2017 B-Skoki -
134. Leśna Wola 01.09 - 03.09.2017 B-Skoki Pobierz plik
135. Facimiech 01.09 - 03.09.2017 C-WKKW Pobierz plik
136. Dolina Gawora 01.09 - 02.09.2017 F-Rajdy Pobierz plik
137. Rościsławice 01.09 - 03.09.2017 B-Skoki Pobierz plik
138. Dolina Gawora 01.09 - 02.09.2017 F-Rajdy Pobierz plik
139. Facimiech 01.09 - 03.09.2017 C-WKKW Pobierz plik
140. Dolina Gawora 01.09 - 03.09.2017 F-Rajdy Pobierz plik
141. Strzegom 07.09 - 10.09.2017 B-Skoki Pobierz plik
142. Strzegom 07.09 - 10.09.2017 C-WKKW Pobierz plik
143. Walewice 08.09 - 10.09.2017 C-WKKW Pobierz plik
144. Olsza 08.09 - 10.09.2017 B-Skoki Pobierz plik
145. Moszna 09.09 - 10.09.2017 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
146. Strzegom 13.09 - 17.09.2017 C-WKKW -
147. Strzegom 14.09 - 17.09.2017 C-WKKW Pobierz plik
148. Jakubowice 14.09 - 17.09.2017 B-Skoki Pobierz plik
149. Bogusławice 15.09 - 17.09.2017 D-Powożenie Pobierz plik
150. Strzegom 15.09 - 17.09.2017 C-WKKW Pobierz plik