SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Kwieki 20.06 - 21.06.2015 C-WKKW Pobierz plik
92. Damaszka 20.06 - 21.06.2015 B-Skoki -
93. Kwieki 20.06 - 21.06.2015 C-WKKW Pobierz plik
94. Bogusławice 20.06 - 21.06.2015 C-WKKW Pobierz plik
95. Kraków 20.06 - 21.06.2015 B-Skoki -
96. Strzegom 25.06 - 28.06.2015 C-WKKW -
97. Strzegom 25.06 - 28.06.2015 C-WKKW -
98. Gałkowo 26.06 - 28.06.2015 B-Skoki -
99. Leszno 26.06 - 28.06.2015 B-Skoki -
100. Kraków 26.06 - 28.06.2015 B-Skoki Pobierz plik
101. Poczernin 27.06 - 28.06.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
102. Siedlec 27.06 - 28.06.2015 D-Powożenie -
103. Augustówek 03.07 - 05.07.2015 A-Ujeżdżenie -
104. Sowia Wola 03.07 - 05.07.2015 B-Skoki -
105. Warka 09.07 - 12.07.2015 B-Skoki -
106. Bogusławice 10.07 - 12.07.2015 D-Powożenie -
107. Bogusławice 10.07 - 12.07.2015 D-Powożenie -
108. Machnice 10.07 - 12.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
109. Poczernin 11.07 - 12.07.2015 B-Skoki Pobierz plik
110. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW -
111. Zgierz (Ciosny, k Łodzi) 17.07 - 18.07.2015 F-Rajdy Pobierz plik
112. Biesiekrz Rudny 17.07 - 19.07.2015 B-Skoki -
113. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW Pobierz plik
114. Jakubowice 17.07 - 19.07.2015 B-Skoki -
115. Baborówko 17.07 - 19.07.2015 C-WKKW -
116. Bogusławice 18.07 - 19.07.2015 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
117. Olsza 18.07 - 19.07.2015 B-Skoki -
118. Dąbrówka Mała 24.07 - 26.07.2015 B-Skoki -
119. Zagórów 24.07 - 26.07.2015 B-Skoki -
120. Jakubowice 24.07 - 26.07.2015 A-Ujeżdżenie -