SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Jaroszówka 11.04 - 12.04.2015 C-WKKW -
32. Jaroszówka 11.04 - 12.04.2015 C-WKKW -
33. Zbrosławice 17.04 - 19.04.2015 A-Ujeżdżenie -
34. Sopot 17.04 - 19.04.2015 A-Ujeżdżenie -
35. Jaszkowo 17.04 - 19.04.2015 B-Skoki -
36. Sopot 17.04 - 19.04.2015 A-Ujeżdżenie -
37. Stara Miłosna 18.04 - 19.04.2015 E-Woltyżerka Pobierz plik
38. Sopot 23.04 - 26.04.2015 C-WKKW -
39. Zakrzów 24.04 - 26.04.2015 A-Ujeżdżenie -
40. Leszno 24.04 - 26.04.2015 B-Skoki -
41. Bogusławice 30.04 - 03.05.2015 B-Skoki -
42. Radzionków 30.04 - 03.05.2015 A-Ujeżdżenie -
43. Jakubowice 01.05 - 03.05.2015 B-Skoki -
44. Strzegom 01.05 - 03.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
45. Strzegom 01.05 - 03.05.2015 C-WKKW -
46. Głogów Młp. 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki -
47. Jaszkowo 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki -
48. Strzegom 08.05 - 10.05.2015 D-Powożenie -
49. Michałowice 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki -
50. Drzonków 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki -
51. Iwno 08.05 - 10.05.2015 B-Skoki -
52. Strzegom 08.05 - 10.05.2015 D-Powożenie -
53. Stara Miłosna, Warszawa-Wesoła 09.05 - 10.05.2015 C-WKKW Pobierz plik
54. Kwieki 15.05 - 17.05.2015 B-Skoki -
55. Sopot 15.05 - 17.05.2015 B-Skoki -
56. Jakubowice 15.05 - 17.05.2015 A-Ujeżdżenie -
57. Racot 16.05 - 17.05.2015 C-WKKW -
58. Baborówko 16.05 - 16.05.2015 E-Woltyżerka Pobierz plik
59. Ciekocinko 19.05 - 24.05.2015 B-Skoki -
60. Jaszkowo 22.05 - 24.05.2015 B-Skoki -