SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik, Pobierz plik
2. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
3. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
4. Glinnik Zaborowski 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
5. Ciekocinko 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
6. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW -
7. Olsza 27.09 - 29.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
8. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
9. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
10. Ciekocinko 04.10 - 06.10.2019 B-Skoki -
11. Leszno 04.10 - 06.10.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
12. Łąck 04.10 - 06.10.2019 Paraujeżdżenie -
13. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
14. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
15. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie Pobierz plik
16. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW Pobierz plik
17. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW Pobierz plik
18. Dąbrówka Mała 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
19. Sowia Wola 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
20. Leszno 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
21. Jaszkowo 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
22. Michałowice 17.10 - 20.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
23. Leszno 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
24. Besiekierz Rudny 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
25. Kwieki 18.10 - 19.10.2019 C-WKKW -
26. Michałowice 24.10 - 27.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
27. Zakrzów 25.10 - 27.10.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
28. Leszno 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki Pobierz plik
29. Wolica 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
30. Leszno 07.11 - 10.11.2019 B-Skoki -