SZYBKIE LINKI:

Zestawienia - odznaki

Zestawienia

Witamy w dziale serwisu PZJ, udostępniającym aktualne zestawienia związane ze sportem jeździeckim w Polsce. W tej chwili są dostępne następujące wykazy danych:


Data ostatniej aktualizacji: 2014-09-23 03:40:38

Lp. Nazwisko, Imię Odznaki
241. Aranowska Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 14.04.2007 Miejsce: Grudziądz
242. Aranowska Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 14.04.2007 Miejsce: Grudziądz
243. Arasimowicz Agata
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.08.2009 Miejsce: OJ Rywal
244. Arasimowicz Agata
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.08.2009 Miejsce: OJ Rywal
245. Arasimowicz Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 21.05.2011 Miejsce: OJ Rywal Grudziądz
246. Arasimowicz Katarzyna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 21.05.2011 Miejsce: OJ Rywal Grudziądz
247. Araszewska Iga
  • Woltyżerka - Brązowa
    Data egzaminu: 02.05.2010 Miejsce: OSK Kicin k/Poznania
248. Araszewska Iga
  • Woltyżerka - Brązowa
    Data egzaminu: 02.05.2010 Miejsce: OSK Kicin k/Poznania
249. Araszkiewicz Iwona
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.08.2009 Miejsce: OJ Rywal
250. Araszkiewicz Iwona
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.08.2009 Miejsce: OJ Rywal
251. Arendarczyk Monika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 24.10.2009 Miejsce: Ośrodek Jeździecki Indeks Rybnik
252. Arendarczyk Monika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 24.10.2009 Miejsce: Ośrodek Jeździecki Indeks Rybnik
253. Arendarska Urszula
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 24.06.2008 Miejsce: SK Jaroszówka
254. Arendarska Ksenia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.01.2009 Miejsce: KJ Skarb Kozienice
255. Arendarska Urszula
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 24.06.2008 Miejsce: SK Jaroszówka
256. Arendarska Ksenia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 31.01.2009 Miejsce: KJ Skarb Kozienice
257. Arendt Agata
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 13.04.2013 Miejsce: OJ Indeks Rybnik
258. Arent Karol
  • Powożenie - Brązowa
    Data egzaminu: 21.04.2013 Miejsce: Klub Jeździecki Mar-Klin
259. Arent Karol
  • Powożenie - Brązowa
    Data egzaminu: 21.04.2013 Miejsce: Klub Jeździecki Mar-Klin
260. Arkabus Marzena
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 26.02.2006 Miejsce: Przymiłowice
261. Arkabus Marzena
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 26.02.2006 Miejsce: Przymiłowice
262. Arkabus Weronika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 03.07.2009 Miejsce: OJ Rywal
263. Arkabus Weronika
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 03.07.2009 Miejsce: OJ Rywal
264. Arkuszewska Sandra
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 05.08.2011 Miejsce: OJ Rywal Grudziądz
265. Arkuszewska Sandra
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 05.08.2011 Miejsce: OJ Rywal Grudziądz
266. Arkuszewska Iwona
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 18.03.2012 Miejsce: OJ Stajnia Jarużyn
267. Arlt Marta
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 28.09.2013 Miejsce: OJ Zbrosławice
268. Armańska Tola
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 07.04.2013 Miejsce: LKS "Stragona" w Strzegomiu
269. Armańska Tola
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 07.04.2013 Miejsce: LKS "Stragona" w Strzegomiu
270. Arquier Sylvain
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 01.03.2014 Miejsce: SO w Bogusławicach