SZYBKIE LINKI:

Zestawienia - odznaki

Zestawienia

Witamy w dziale serwisu PZJ, udostępniającym aktualne zestawienia związane ze sportem jeździeckim w Polsce. W tej chwili są dostępne następujące wykazy danych:


Data ostatniej aktualizacji: 2014-09-23 03:40:38

Lp. Nazwisko, Imię Odznaki
121. Aleksandrowicz Daria
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 15.09.2012 Miejsce: Masłów
122. Aleksiejuk Zuzanna
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 11.07.2013 Miejsce: SK Kierzbuń
123. Aleksiewicz Paulina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 16.06.2013 Miejsce: Stajnia Cavallino
124. Aleksiewicz Paulina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 16.06.2013 Miejsce: Stajnia Cavallino
125. Aleksy Barbara
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 09.08.2007 Miejsce: Gieniusze
126. Aleksy Barbara
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 09.08.2007 Miejsce: Gieniusze
127. Alkiewicz Sylwia
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 14.07.2012 Miejsce: GA Podkowa Gruszczyn
128. Alot Izabela
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 25.04.2009 Miejsce: OJK Michalski Kołobrzeg
129. Alot Izabela
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 25.04.2009 Miejsce: OJK Michalski Kołobrzeg
130. Alszko Agnieszka
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 14.08.2013 Miejsce: OJ SENNY
131. Alszko Agnieszka
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 14.08.2013 Miejsce: OJ SENNY
132. Alwasiak Rafał
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 10.10.2009 Miejsce: Stajnia Sawanka
133. Alwasiak Rafał
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 10.10.2009 Miejsce: Stajnia Sawanka
134. Ambor Magdalena
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 08.08.2013 Miejsce: LKJ SK Ferensteinów Gałkowo
135. Ambrożewska Ewa
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 11.08.2010 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
136. Ambrożewska Ewa
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 11.08.2010 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
137. Ambroziak Adrianna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 10.09.2011 Miejsce: KJ Amber Horse Milanówek
138. Ambroży Karolina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 28.08.2007 Miejsce: Poczernin
139. Ambroży Karolina
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 28.08.2007 Miejsce: Poczernin
140. Amielańczyk Daria
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 02.02.2013 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
  • Rajdy - Srebrna
    Data egzaminu: 06.04.2012 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
141. Amielańczyk Daria
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 02.02.2013 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
  • Rajdy - Srebrna
    Data egzaminu: 06.04.2012 Miejsce: KJ Bik Gieniusze
142. Amilianowicz Natalia
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 10.03.2012 Miejsce: SKJ Zastawno
143. Amilianowicz Natalia
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 10.03.2012 Miejsce: SKJ Zastawno
144. Amroszkiewicz Adrianna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 03.07.2013 Miejsce: SO Bogusławice
145. Amroszkiewicz Adrianna
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 03.07.2013 Miejsce: SO Bogusławice
146. Anaczkowski Mirosław
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 20.10.2007 Miejsce: Kwidzyn
147. Anaszewska Kamila
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 04.05.2013 Miejsce: OJ Zbrosławice
148. Anaszewska Kamila
  • Ogólna - Brązowa
    Data egzaminu: 04.05.2013 Miejsce: OJ Zbrosławice
149. Anders Aleksandra
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 01.09.2006 Miejsce: Toporzysko
150. Anders Aleksandra
  • Ogólna - Srebrna
    Data egzaminu: 01.09.2006 Miejsce: Toporzysko