SZYBKIE LINKI:

O PZJ

Komisje PZJ

 

>>>REGULAMIN KOMISJI DYSCYPLIN SPORTOWYCH PZJ

 

KOMISJA UJEŻDŻENIA (A)

Monika Słowik - Przewodnicząca   monika.slowik@pzj.pl

Katarzyna Widalska - Członek Komisji  k.widalska@o2.pl

 

KOMISJA SKOKÓW (B)

Robert Sydow - Przewodniczący Komisji  robertsydow@onet.eu

Adam Galuba - Członek Komisji  adam.galuba@wp.pl

Bartłomiej Włodarski - Członek Komisji  bartek@mlynskastruga.pl

 

KOMISJA WKKW (C)

Marcin Kamiński - Przewodniczący  marcin.makkaminski@gmail.com

Marek Jodko - Członek Komisji  marek.jodko@vw-swidnica.pl

Henryk Świecicki Jr - Członek Komisji  h.swiecicki@gmail.com

Artur Społowicz - Członek Komisji  arturspolowicz@wp.pl

 

 

KOMISJA POWOŻENIA (D)

Marek Zaleski - P.O. Przewodniczącego   marekzaleski@wp.pl 

 

KOMISJA WOLTYŻERKI (E)

Elżbieta Dolińska - Przewodnicząca  yoris@yoris.pl

Natalia Olesińska – Wiceprzewodnicząca   natalia.wolniewicz@volteo.pl

Alicja Borowska  ala.borek@vp.pl

Diana Stefanowska  dianstef@wp.pl

Michelle Kung  m.kueng@o2.pl

Joanna Sikorska  asia.alicja@wp.pl

Tomasz Ogonowski  ogonek27@wp.pl

 

KOMISJA SPORTOWYCH RAJDÓW KONNYCH (F)

Barbara Rygoł (Przewodnicząca Komisji)  rygolb@vp.pl

Magdalena Jabłońska (Członek Komisji)  magdalenajablonska@o2.pl

Adam Domżała (Członek Komisji)  addammus1@gmail.com

Ryszard Zieliński (Sekretarz Komisji) rturkowiec@gmail.com

 

KOMISJA REININGU (G)

Pełniący Obowiązki Przewodniczącego Komisji - Dyrektor Sportowy PZJ Konrad Rychlik 

 

KOMISJA PARAJEŹDZIECTWA (H)

Pełniący Obowiązki Przewodniczącego Komisji - Wiceprezes Zarządu PZJ Marta Polaczek-Bigaj

 

KOMISJA POLO (I)

Paweł Olbrych - Przewodniczący  buksza@icloud.com

 

KOMISJA DZIECI I MŁODZIEŻY

Marta Stołowska-Lubońska   -  Przewodnicząca  martastolowska@podkowagruszczyn.pl

Katarzyna Kokowska

Grazyna Hucz

Weronika Filipiak   filipiakweronika@gmail.com

Kaja Koczurowska-Wawrzykiewicz  kkoczurowska@sopot.pl

___________________________________________________________________________________________________________________

KOMISJA JEŹDZIECTWA POWSZECHNEGO

Jerzy Ożga - Przewodniczący   jerzyozga@buffalobill.pl

Izabela Orłowska   fryzyjskie@op.pl

Jerzy Mićko  ranczowdolinie1@wp.pl

 ---------------------------------------------------------------

KOMISJA WETERYNARYJNA

Lekarz wet. Tomasz Stężycki - Przewodniczący  tomaszstezycki@gmail.com

Lekarz wet. Anna Straszak - Sekretarz  asvet@poczta.onet.pl

Lekarz wet. Mateusz Hecold  m.hecold@wp.pl

Lekarz wet. Wojciech Kujawski - Z-ca Przewodniczącego  wojciechkujawski@gmail.com

Lekarz wet. Michał Kaczorowski  mskaczorowski@gmail.com

 ----------------------------------------------------------------------------

Testujący Lekarze Weterynarii PZJ

Dr nauk wet. Przemysław Dziekan

Lekarz wet. Jerzy Urbański

 ----------------------------------------------------------------------------