SZYBKIE LINKI:

Znamy listę startową zawodników w Grand Prix podczas drugiego etapu Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

24.07.2016

O punkty do rankingu Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego z dzisiejszego Grand Prix CSI3* Silesia Equestrian w Jakubowicach walczyć będzie piętnastu polskich zawodników. Wśród nich znalazło się trzech zawodników, którzy punktowali w pierwszym etapie - zwycięzca I etapu cyklu podczas Baltica Spring Tour i lider w rankingu - Mściwoj Kiecoń; Anna Szary-Ziębicka, która w tym momencie zajmuje trzecie miejsce oraz Michał Ziębicki, który jest uplasowany na ósmym miejscu w rankingu.

Po drugim etapie Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w rankingu możemy zatem spodziewać się przetasowań. A jest o co walczyć. Zwycięzca cyklu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 15 000 zł, a łączna pula nagród w cyklu wynosi 50 000 zł. Zwycięzca każdego etapu oraz trzech najlepszych zawodników klasyfikacji końcowej otrzymuje także zegarek marki Albert Riele.

Lista startowa Grand Prix w ramach Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego do pobrania: tutaj.

Więcej informacji na stronie Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego: www.jgpp.pl.