SZYBKIE LINKI:

Rozpoczynają się konsultacje projektu Planu Rozwoju i Promocji Jeździectwa Powszechnego

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

05.04.2016

W czwartek, 7 kwietnia 2016 r., podczas spotkania organizowanego przez Pomorski Urząd Marszałkowski, dotyczącego ”Kierunków kształtowania promocji turystyki jeździeckiej”, zostaną przeprowadzone pierwsze konsultacje projektu Planu Rozwoju i Promocji Jeździectwa Powszechnego w Polsce na lata 2016-2020. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 w siedzibie Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego (Sala im. Lecha Bądkowskiego, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk).

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć we wspólną dyskusję na temat wprowadzenia możliwych rozwiązań zwiększających zainteresowanie jeździectwem powszechnym oraz czynnym uprawianiem jeździectwa, zapraszamy do zaangażowania się w prace nad przedmiotowym dokumentem, który stanowi wstępną koncepcję proponowanych działań. Jednocześnie prosimy o przesyłanie swoich opinii do projektu Planu Rozwoju i Promocji Jeździectwa Powszechnego na adres mailowy Komisji Jeździectwa Powszechnego: kjp@pzj.pl. Po wypracowaniu założeń teoretycznych rozpocznie się etap wdrożeniowy.

Celem przeprowadzenia możliwie szerokich konsultacji spotkania będą prowadzone w wszystkich zainteresowanych województwach. Kolejne planowane spotkanie odbędzie się w środę, 20 kwietnia 2016 r. o godzinie 18.00 w Ludowym Klubie Jeździeckim "Ostroga" Opole (45-836 Opole, ul. Wrocławska 172).

Pozostałe terminy i miejsca spotkań będą na bieżąco publikowane na stronie Polskiego Związku Jeździeckiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnym Projektem Planu Rozwoju i Promocji Jeździectwa Powszechnego w Polsce na lata 2016-2020.