SZYBKIE LINKI:

Puchar Polski WKKW w Strzegomiu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

30.06.2015

W ostatni weekend od 26 do 28 czerwca 2015 podczas zawodów Strzegom Horse Trials Polacy walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Konkursy rozgrywane w Strzegomiu pozwoliły wyłonić nowego lidera.
W kategorii seniorów liderem został, dzięki czwartemu miejscu w konkursie CIC2*, Paweł Spisak. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Rajnert, który na swoim koncie posiada tylko 6 pkt mniej niż aktualny zwycięzca. Trzecie miejsce uzyskał Mateusz Kiempa, spychając rywali Artura Społowicz i  Paweła Warszawskiego odpowiednio na 4 i 5 miejsce w rankingu. W grupie juniorów rywalizacja w Strzegomiu przyniosła zmiany w czołówce, liderem pozostała Wiktoria Knap, ale na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Cybulska, a na trzecim Mateusz Sarnecki. Na pierwszej pozycji wśród juniorów młodszych (14-15 lat) umocniła się Gabriela Klimkowicz, zostawiając na drugim miejscu Aleksandrę Stańską.
Kolejne emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski WKKW już za 3 tygodnie, podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2015, w dniach od 17 do 19 lipca odbędzie się V eliminacja, podczas której zawodnicy walczyć będą w 3 konkursach międzynarodowych CIC*, CIC** oraz po raz pierwszy w CIC*** oraz w 2 konkursach krajowych: CNC L i CNC P.
Zapraszamy do Baborówka!