SZYBKIE LINKI:

Pierwsza Eliminacja Pucharu Polski WKKW za nami

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

18.04.2016

W weekend 16-17 kwietnia 2016.r podczas międzynarodowych i krajowych zawodów na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW w sezonie 2016. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w sześciu konkursach zawodów WKKW od LL do CIC2*.

W kategorii Seniorów liderem w rankingu został Kamil Rajner z SCSJ Coval-Biały Bór, który zwyciężył w najtrudniejszym konkursie zawodów CIC2* na koniu Lassban Radovix oraz w konkursie CIC* na koniu Libertina. Na drugim miejscu w tej kategorii jest Mariusz Kleniuk, reprezentujący klub LKJ Hippologia Strzegom, który zajął 2 m-ce w konkursie CIC2* (jako jedyny nie przekroczył normy czasu w próbie terenowej), a trzecie miejsce zajmuje Paweł Spisak z JKS Dako-Galant Skibno. 

W kategorii Juniorów prowadzi Małgorzata Cybulska z SKJ Sopot, która na koniu Chenaro 2 zajęła drugie miejsce w konkursie CIC*, drugie miejsce zajmuje reprezentant gospodarzy - Marcel Dul, a miejsce trzecie zajmuję Julia Elzanowska, która wystartowała na nowym koniu Lucky Comeback z SJ Baborówko.

Liderem w kategorii Juniorów Młodszych (14-15 lat) jest Martyna Kucharska (KJ Jaroszówka), a w grupie Młodzików (11-13 lat) Karolina Ślązak, natomiast w kategorii Amatorów (osoby powyżej 18 roku życia, którym w karierze jeździeckiej nie została przyznana II klasa sportowa WKKW i nigdy nie startowali w konkursie wyższym niż CNC P) liderką została Paulina Polonis. 

II Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się już za 2 tygodnie w dniach 29.04-01.05 na terenie Hipodromu Sopot. Zapraszamy!

Wyniki w kat. Seniorów: tutaj.

Wyniki w kat. Młodzików: tutaj.

Wyniki w kat. Juniorów: tutaj.

Wyniki w kat. Juniorów Młodszych: tutaj.

Wyniki w kat. Amatorów: tutaj.

Ranking klubowy: tutaj.

 

Fot. Alicja Cybulska/Polish Eventing Team

Przejdź do galerii