SZYBKIE LINKI:

Otwarty system zgłoszeń na CSI4* Poznań

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

13.04.2016

Międzynarodowa Federacja Jeździecka zatwierdziła propozycje zawodów CSI4* w Poznaniu, które odbędą się na poznańskim Hipodromie Wola w dniach 2-5 czerwca 2016r. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pula nagród wynosi 816 000 PLN. Aż 4 konkursy zaliczane będą do światowego rankingu FEI, w tym Grand Prix do Longines Rankings grupy B (100 punktów za pierwsze miejsce).

Zmagania podzielone są na trzy rundy: małą (130 -135 cm), średnią (140-145 cm) i dużą (145-160 cm). Konkursem specjalnym będzie sobotni Poker Masters. W ramach CSI odbędą się też konkursy młodych koni (6 i 7 latki) oraz konkursy dla dzieci do lat 14 (CSI-CHA).

Już godzinę po otwarciu sytemu zgłoszeń skorzystała z niego federacja USA. Tym samym pierwszą zgłoszoną i przyjętą zawodniczką jest Bliss Heers – młoda amazonka za Stanów Zjednoczonych, która w listopadzie zeszłego roku zajęła 4 miejsce w prestiżowym Grand Prix Monachium.

Polskim zawodnikom przypominamy, że zgłoszenia należy kierować na adres zgloszenia@pzj.pl. Wkrótce opublikowane zostaną też propozycje konkursów dla biznesmenów oraz dla dzieci na kucach.

Więcej informacji na: csi4.pl.

Fot. Karol Rzeczycki