SZYBKIE LINKI:

MPMK 2014 w Sportowych Rajdach Konnych

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

22.07.2014

W dniach 5-7 września br. w Koczku na Mazurach zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Młodych Koni w sportowych rajdach konnych.

Konkursy dla koni:

  • 4-letnich (klasa L)
  • 5-letnich (klasa P)
  • 6-letnich (klasa N)

 

zostaną rozegrane według REGULAMINU dostępnego na stronie PZHK.

Konie nie spełniające warunków rodowodowych i kwalifikacyjnych będą rywalizowały razem z końmi spełniającymi warunki PZHK i będą klasyfikowane łącznie w Otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni. Z tej klasyfikacji zostaną wyłonione najlepsze konie spełniające warunki PZHK i będą one klasyfikowane w Mistrzostwach Polski Młodych Koni. (analogiczna zasada obowiązuje np. w Otwartych Mistrzostwach Europy.)

Razem z konkursami dla młodych koni mogą być rozegrane Zawody Krajowe.

Osoby planujące start swoich koni w Koczku proszone są o kontakt e-mailowy z organizatorami (addammus1@gmail.com) i przesłanie wstępnych informacji nt. wieku oraz rasy swoich koni. W razie potrzeby konkursy mogą zostać rozdzielone na dwa dni (piątek, sobota) tak aby umożliwić start jednego zawodnika na dwóch koniach. Ponadto w przypadku udziału w MPMK minimum 10 koni rasy małopolskiej będzie możliwość rozegrania dodatkowego czempionatu hodowlanego z oceną pokroju dla tej rasy.