SZYBKIE LINKI:

Mistrzostwa Europy Książ - 3 medale dla Polski! Mistrzostwo Polski dla Weroniki Kwiatek.

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

24.08.2014

W zakończonych dziś próbą zręczności Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Książu Nasza Reprezentacja zdobyła łącznie 3 medale!

Złody medal w kategorii młodych powożących (konie) zdobył Marcin Kilańczyk!

Brązowy medal w kategorii dzieci dla Weroniki Bogacz!

Brązowy medal dla Polski w klasyfikacji zespołowej. W skład dużyny wchodzili: Weronika Bogacz/Bohun, Szymon Gielec/Indygo, Dominika Ickiewicz/Kalif, Marcin Kilańczyk/Prymus i Filip Nowacki/Dulcyna, który nie ukończył zawodów.

Najlepszy wynik i 10 miejsce wśród reprezentujących Polskę Juniorów należy do Szymona Gielca, Dominika Ickiewicz zajęła miejsce 15 a Jakub Szczepaniak i Barquero LXIV zakończyli rywalizację na 23 pozycji.

Młodzi Powożący w kategorii koni: na 5 miejscu Monika Święcicka/Bassareus, Tomasz Kociemba/Sonet miejsce 6 i zwycięstwo w próbie zręczności. W kategorii kuców Elżbieta Haussmann/Alfi zakończyła rywalizajcę na 11 miejscu.

W CAI3* zwyciężyła Weronika Kwiatek, drugie miejsce dla Bartłomieja Kwiatka, na trzecim Adrian Kostrzewa. Tym samym Weronika Kwiatek została Mistrzynią Polski Seniorów w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.