SZYBKIE LINKI:

ME Książ wyniki po maratonie

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

23.08.2014

Po zakończonej dziś próbie maratonu w klasyfikacji drużynowej Młodzieżowych Mistrzostw Europy Polska utrzymuje drugie miejsce!

klasyfikacja drużynowa po maratonie - zobacz

W kategorii dzieci Weronika Bogacz zajęła w maratonie trzecie miejsce a w klasyfikacji łącznej obecnie jest na pierwszej pozycji.

Najlepszy wynik z reprezentujących Polskę Juniorów uzyskał Jakub Szczepaniak - 8 miejsce w maratonie, jednak w klasyfikacji łącznej pozostaje na 24 pozycji. 11 miejsce w maratonie zajęła Dominika Ickiewicz co pozwoliło na awans z 18 na 13 miejsce w klasyfikacji łącznej po dwóch próbach. Miejsce 19 w maratonie i 10 w klasyfikacji łącznej uzyskał Szymon Gielec.

Młodzi Powożący:

konie: Marcin Kilańczyk ukończył maraton z drugim wynikiem i przesunął się w klasyfikacji łącznej na drugą pozycję. Monika Święcicka zajęła 5 miejsce w maratonie i przesunęła się na 5 pozycję w klasyfikacji łącznej. Tomasz Kociemba po dwóch próbach aktualnie jest na 8 miejscu.

kuce: Elżbieta Haussmann w klasyfikacji łącznej zajmuje miejsce 10, Filip Nowacki z powodu błędu niestety zakończył już udział w Mistrzostwach.

W CAI3* prowadzi Weronika Kwiatek, drugą pozycję zajmuje Bartłomiej Kwiatek. Adrian Kostrzewa spadł po maratonie na miejsce 7. Sebastian Bogacz zajmuje aktualnie miejsce 9 a Alicja Chodkiewicz jest na ostatniej 13 pozycji.