SZYBKIE LINKI:

Drugi etap Polskiej Ligi Jeździeckiej

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

05.05.2016

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej 2016 rozkręcają się na dobre. W drugim etapie w Michałowicach w ten weekend wystartuje ponad 230 par. Na listach startowych jest wielu doskonałych jeźdźców, jak chociażby trzykrotny zdobywca Pucharu Polski - Andrzej Głoskowski z KJ Agro-Handel Śrem, brązowy medalista tegorocznego Pucharu Polski - Maciej Kostrzewski, przedstawiciel gospodarzy KJK Szary Michałowice - Michał Ziębicki, który wygrał zeszłoroczny etap PLJ w Michałowicach, czy lider PLJ w kategorii złotej - Andrei Shalohin z KJ Zbyszko.

Z racji dużej ilości jeźdźców zawody rozpoczynają się już w czwartek po południu. Najciekawsze zmagania czekają nas w sobotę (konkurs Drużynowego Pucharu Polski) i w niedzielę (konkursy indywidualne Polskiej Ligii Jeździeckiej w rundach: brązowej, srebrnej i złotej – Grand Prix). Transmisję z tych konkursów będzie można oglądać w PLJTV na www.plj.pzj.pl. Tam też zamieszczane są najważniejsze informacje o rozgrywkach: zasady, wyniki i rankingi.

Zgłoszenia zawodników do II etapu PLJ do pobrania: tutaj.

Fot.: Dominika Tatoń. Na zdjęciu Andrei Shalohin zwycięzca pierwszego etapu i pierwszy lider PLJ 2016 w kategorii złotej.