SZYBKIE LINKI:

Andrei Shalohin z FKJ Zbyszko wygrał konkurs Grand Prix Bogusławic

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

02.05.2016

Parkur rundy podstawowej w kategorii złotej okazał się na tyle trudny, że do rozgrywki awansowały jedynie dwie pary. Jako pierwszy pojechał Leszek Gramza na klaczy Badorette. Rozpoczął bardzo dynamicznie, ale niestety w jednym z zakrętów klacz potknęła się i para została wyeliminowana. W tej sytuacji Andrei Shalohin miał ułatwione zadanie. Pokonał parkur po raz drugi na zero i po raz trzeci zawodnik z Kirgistanu wygrał polskie Grand Prix. Został liderem Polskiej Ligii Jeździeckiej w kategorii złotej. Drugi jest Leszek Gramza, a na miejscu trzecim jest zeszłoroczny zwycięzca Marcin Bętkowski.

W rundzie srebrnej triumfował Marcin Bętkowski na wałachu Versace L.

W rundzie brązowej zwyciężył Dawid Skiba z klubu Agro-Handel Śrem na Tenerife L. Jednak on startując w konkursie Grand Prix nie liczy się w klasyfikacji PLJ. Tu liderką została Adrianna Ostrowska, która w konkursie była trzecia. 

Zwycięstwem WZJ Łódź zakończył się pierwszy konkurs w ramach nowej edycji Drużynowego Pucharu Polski. Ekipa wystąpiła w składzie: Patryk Mordaka (Bora), Nina Milczarek (Cyandra), Ewelina Szczepanik (Escalona) i Damian Rytych (Risotto). Drugie miejsce zajął FKJ Zbyszko. Trzecia startująca ekipa niestety została zdekompletowana. Klasą dla siebie była dzisiaj Ewelina Szczepanik, bo poza zwycięstwem w drużynie, zajęła pierwsze miejsca w konkursach klas C i CC.

Wyniki i rankingi na naszej stronie www.plj.pzj.pl i na Facebook PLJ.

Fot. 1 - PLJ (Salohin Andrei), 2 - drużyna WZJ Łódź (fot. Dominika Tatoń), 3 - Salohin Andrei (fot. Świat Koni), 4 - Dawid Skiba (fot. Świat Koni), 5 - Marcin Bętkowski (fot. Świat Koni).

Przejdź do galerii