SZYBKIE LINKI:

Szkolenie dla Kandydatów WKE

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

06.03.2020

Szkolenie dla egzaminatorów Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych

 

Rada Szkolenia Jeździeckiego zaprasza kandydatów na członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych do udziału w szkoleniu dla egzaminatorów.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby po raz pierwszy ubiegające się o uzyskanie uprawnień egzaminatora WKE oraz osoby, które nie uczestniczyły w szkoleniach dla członków WKE zorganizowanych w 2019r.

Szkolenia organizowane jest w terminie 30.03.2020r na terenie Folwarku Konnego Wiktorowo, Wiktorowo 8, 05 - 192 Nasielsk.

Osoby prowadzące: Jan Ratajczak, Anna Piasecka

Warunki uczestnictwa:

  • uprawnienia co najmniej Instruktora Sportu,
  • aktualna licencję szkoleniową PZJ,
  • skierowanie od Regionalnego/Wojewódzkiego Koordynatora Szkolenia Jeździeckiego lub Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej.

Rozpoczęcie szkolenia: godzina 11.00

Koszt uczestnictwa: 125zł (koszt obejmuje przerwy kawowe i drobny poczęstunek)

Minimalna ilość uczestników: 10 osób

Szkolenie obejmuje część teoretyczna oraz zajęcia praktyczne na hali z uczestnikami egzaminu na odznaki i zakończone zostanie egzaminem pisemnym z wiedzy z zakresu regulaminu odznak oraz pytań egzaminacyjnych na odznaki. Pozytywne zaliczenie testu będzie nadawało 2-letnie uprawnienia egzaminatora WKE.

Istnieje możliwość wykupienia obiadu (dodatkowy koszt 25zł od osoby) oraz noclegu na terenie ośrodka (do indywidualnego ustalenia z właścicielem ośrodka).

 

Zgłoszenie uczestnictwa wraz z potwierdzeniem przelewu i informacją o korzystaniu z wyżywienia prosimy kierować na adres mailowy: szkolenia@pzj.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23.03.2020r.

Osoba do kontaktu: Jan Ratajczak ( jan.ratajczak@interia.pl )

 

Dane do przelewu: Bank Millennium S.A. nr. 50 1160 2202 0000 0000 4078 8695, tytuł przelewu: szkolenie wke_Wiktorowo_imię nazwisko uczestnika