SZYBKIE LINKI:

PLJ - Drzonków

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

14.08.2019

Ostatni już przed finałem etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej odbędzie się w Drzonkowie. Na listach zgłoszeń zawodów ogólnopolskich i towarzyszących im ZR widnieją nazwiska 161 jeźdźców na 305 koniach. Nie zabraknie aktualnego lidera w kategorii Złotej – Mściwoja Kieconia, a także prowadzących w kategoriach: Srebrnej - Dawida Skiby i Brązowej – Szymona Tęczy. Wszyscy liderzy to reprezentanci Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem. Wystartuje również Jarosław Skrzyczyński, który ma dużą szansę wysunąć się na prowadzenie w rankingu kategorii Złotej, bo od lidera dzieli go jedynie 5 punktów różnicy.

Na czele tabeli Drużynowego Pucharu Polski ex aequo z taką samą ilością punktów znajdują się: KJ Agro-Handel Śrem oraz KJ Trachy Sośnicowice. Ci drudzy w Zielonej Górze nie wystartują, więc konkurs DPP na pewno będzie okazją do objęcia prowadzenia przez drużynę w zielonych frakach.

Finałowe konkursy, zaliczane do PLJ, w kategorii Brązowej, Srebrnej i Złotej (Grand Prix) zaplanowane są na niedzielę. Drużynowy Puchar Polski odbędzie się w sobotę. Te zmagania będzie można oglądać na żywo w PLJ TV.

Po rozgrywkach ośrodku WOSiR Drzonków przed zawodnikami już tylko wielki finał, który odbędzie się na hipodromie w Olszy, w terminie 27-29 września.

Więcej na temat rozgrywek: wyniki, rankingi, program, transmisje TV na WWW.PLJ.PZJ.PL