SZYBKIE LINKI:

Konferencja poświęcona centrom i klubom jeździeckim - 18-19.03.2015

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

12.03.2015

W dniach 18-19 marca PZJ, wraz z partnerami, w tym PZHK, Die Deutsche Reitschule, Equine College Ypäjä, oraz Conseil des Chevaux de Champagne-Ardenne, organizuje konferencję, której tematem będą centra jeździeckie, oraz rola i funkcjonowanie klubów jeździeckich, zarówno w Polsce, jak w Europie.

Centra jeździeckie, oraz rola i funkcjonowanie klubów w strukturze szkolenia jeździeckiego w Europie

18 marca 2015 /środa/, 9.00-19.00
19 marca 2015 /czwartek/, 9.00-18.00
Hotel Gromada, 17-go Stycznia 32, Warszawa

Celem konferencji jest poznanie i dyskusja na temat modeli szkolenia stosowanych w różnych krajach Europy, oraz możliwości przeniesienia ich elementów na grunt Polski, w szczególności skupiając się na istniejących centrach jeździeckich i klubach sportowych. Udział potwierdził Pan Harald Müller, Dyrektora ds. Rozwoju i Edukacji w Światowej Federacji Jeździeckiej (FEI), oraz wielu przedstawicieli krajowych federacji jeździeckich i klubów z państw Unii Europejskiej, przedstawicieli Europejskiej Federacji Jeździeckiej (EEF), Europejskiej Federacji Trenerów, przedstawicieli pracodawców, oraz szkół polskich i zagranicznych.

Prezentacje będą miały za zadanie wprowadzenie uczestników do kluczowej dla tego spotkania dyskusji w gronie polskim i międzynarodowym.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie.

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres: milena.barszczewska@pzj.pl

Program Konferencji w pliku PDF