Kalendarz zawodów

Home / Kalendarz Zawodów
Kalendarz zawodów

Ranga Zawodów

Konkurencja

Data / Zakres

Od do

Rok zawodów

Nazwa

Miejsce

02 LUT

05 LUT

Sopot

CAVALIADA – CSI2*, CSI1*, CSIAm-A (przeniesione z Lublina z 2022 roku)
Propozycje zawodów

Zawody międzynarodowe

Skoki

02 MAR

05 MAR

Kraków

CAVALIADA – CSI3*-W LF, CSI1*, CSIAm-A
Propozycje zawodów

Zawody międzynarodowe

Skoki

02 MAR

05 MAR

Kraków

CAVALIADA – CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

03 MAR

05 MAR

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

09 MAR

12 MAR

Radzionków

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

09 MAR

12 MAR

Radzionków

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

09 MAR

12 MAR

Radzionków

HMP/HPP

Zawody imprezy mistrzowskie

Ujeżdżenie

10 MAR

12 MAR

Michałowice

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

17 MAR

19 MAR

Leszno

HMP S, MJ, J, Dz I

Zawody imprezy mistrzowskie

Skoki

17 MAR

19 MAR

Halinów

HZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

24 MAR

26 MAR

Dąbrówka Mała

HZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

24 MAR

26 MAR

Biesiekierz Rudny

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

25 MAR

26 MAR

Jaroszówka

CNC1*, CNC80, CNC90, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

30 MAR

02 KWI

Strzegom

CNC80, CNC100, CNC100-18

Zawody ogólnopolskie

WKKW

30 MAR

02 KWI

Strzegom

Strzegom Spring Open I – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S
Propozycje zawodów

Zawody międzynarodowe

WKKW

30 MAR

02 KWI

Sopot

HMP/HPP DIM

Zawody imprezy mistrzowskie

Skoki

31 MAR

02 KWI

Łąck

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 KWI

16 KWI

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

14 KWI

16 KWI

Kołobrzeg-Budzistowo

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 KWI

16 KWI

Bogusławice

ZO1* – I etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

15 KWI

16 KWI

Strzegom

CNC80, CNC90, CNC100, CNC100-18, CNC1*, CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

19 KWI

23 KWI

Strzegom

Strzegom Spring Open II – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI2*-L, CCI3*-S, CCI3*-L, CCI4*-S, CCI4*-L, CCIP2-S

Zawody międzynarodowe

WKKW

20 KWI

23 KWI

Zielona Góra

CSI2*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

21 KWI

23 KWI

Biały Las, Wierzbna

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 KWI

23 KWI

Barłomino

ZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 KWI

23 KWI

Sosnowice

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 KWI

23 KWI

Michałowice

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

27 KWI

30 KWI

Biały Las, Wierzbna

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

27 KWI

30 KWI

Sopot

CNC1*, CNC90, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

27 KWI

30 KWI

Sopot

CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S, CCI3*-L

Zawody międzynarodowe

WKKW

28 KWI

30 KWI

Biskupiec

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 KWI

30 KWI

Głogów Małopolski

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 KWI

30 KWI

Biesiekierz Rudny

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 KWI

30 KWI

Bogusławice

CSI2*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

04 MAJ

07 MAJ

Jakubowice

ZO2* – II etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

04 MAJ

07 MAJ

Łąck

CSI2*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

04 MAJ

07 MAJ

Sopot

CNC1*, CNC90, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

04 MAJ

07 MAJ

Sopot

CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S, CCI2*-L, CCI4*-L, CCIP2*-L

Zawody międzynarodowe

WKKW

11 MAJ

14 MAJ

Michałowice

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

12 MAJ

14 MAJ

Drzonków

CSN1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

12 MAJ

14 MAJ

Solec Kujawski

CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

12 MAJ

14 MAJ

Kwieki

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

12 MAJ

14 MAJ

Bogusławice

ZK

Zawody ogólnopolskie

WKKW

13 MAJ

14 MAJ

Racot

CNC1*, CNC2*, CNC80, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

18 MAJ

21 MAJ

Baborówko

CCI4*-L, CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCI1*-Intro, CCIYH2*-S (przeniesione z 29.09-02.10.2022)

Zawody międzynarodowe

WKKW

19 MAJ

21 MAJ

Kołobrzeg-Budzistowo

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

19 MAJ

21 MAJ

Jaszkowo

ZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

19 MAJ

21 MAJ

Sosnowice

ZO1* – el. MPMK

Zawody ogólnopolskie

Skoki

25 MAJ

28 MAJ

Warka

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

25 MAJ

28 MAJ

Olsza

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

26 MAJ

28 MAJ

Gałkowo

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

26 MAJ

28 MAJ

Kwieki

CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

26 MAJ

28 MAJ

Bogusławice

ZK

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

26 MAJ

28 MAJ

Bogusławice

CAI3*-H4, CAI2*-H4, CAI3*-H2, CAI2*-H2, CAI1*-H2, CAI3*-H1, CAI2*-H1, CAI-YH1 5yo, CAI-YH1 6yo, CAI-YH1 7yo, CAI1*-H1, CAI2*-P4, CAI2*-P2, CAI1*-P2, CAI2*-P1, CAI1*-P1, CAIU252*-H2, CAIU252*-H1, CAIU252*-P2, CAIU252*-P1, CAIJ2*-H2, CAIJ2*-H1, CAIJ2*-P2, CAIJ2*-P1, CAICh2*-P1, CAICh1*-P1

Zawody międzynarodowe

Powożenie

27 MAJ

28 MAJ

Strzegom

CNC80, CNC90, CNC100, CNC100-18, CNC1*, CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

02 CZE

04 CZE

Gałkowo

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

02 CZE

04 CZE

Kołobrzeg-Budzistowo

ZO2* – el. MPMK

Zawody ogólnopolskie

Skoki

02 CZE

04 CZE

Jeżów

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

02 CZE

04 CZE

Facimiech

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

03 CZE

04 CZE

Kwieki

CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

08 CZE

11 CZE

Poznań

CAI3* H4

Zawody międzynarodowe

Powożenie

08 CZE

11 CZE

Poznań

CSI4*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

09 CZE

11 CZE

Solec Kujawski

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

09 CZE

11 CZE

Bogusławice

ZK

Zawody ogólnopolskie

WKKW

09 CZE

11 CZE

Sosnowice

ZO1* – III etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

15 CZE

18 CZE

Sopot

CSIO5*-NC EUD1

Zawody międzynarodowe

Skoki

16 CZE

18 CZE

Jeżów

ZK

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

16 CZE

18 CZE

Moszna

CNC80, CNC90, CNC100, CNC1*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

16 CZE

18 CZE

Radzionków

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 CZE

25 CZE

Strzegom

Strzegom Horse Trials – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI2*-L, CCIJ2*-S, CCI3*-S, CCI3*-L, CCIY3*-S, CCIO4*-NC-S, CCI4*-L, CCIP2-S

Zawody międzynarodowe

WKKW

22 CZE

25 CZE

Świnoujście

CAVALIADA – ZO

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

22 CZE

25 CZE

Świnoujście

CAVALIADA – CSI2*-W, CSI1*, CSIAm-A

Zawody międzynarodowe

Skoki

22 CZE

25 CZE

Michałowice

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

22 CZE

25 CZE

Sopot

CDI3*, CDIP, CDICh, CDIJ, CDIY

Zawody międzynarodowe

Ujeżdżenie

22 CZE

25 CZE

Sopot

CPEDI3*

Zawody międzynarodowe

Ujeżdżenie

22 CZE

25 CZE

Sopot

MP Seniorów/Juniorów

Zawody imprezy mistrzowskie

Parajeździectwo

22 CZE

25 CZE

Świnoujście

CAVALIADA – ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

23 CZE

25 CZE

Bogusławice

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

30 CZE

02 LIP

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

30 CZE

02 LIP

Dąbrówka Mała

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

30 CZE

02 LIP

Biały Las, Wierzbna

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

30 CZE

02 LIP

Walewice

CEN2* 120km, CEN3* 140km

Zawody ogólnopolskie

Rajdy Konne

30 CZE

02 LIP

Olsza

ZO1* – IV etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

30 CZE

02 LIP

Sosnowice

ZO1* – el. MPMK

Zawody ogólnopolskie

Skoki

01 LIP

02 LIP

Strzegom

CNC80, CNC90, CNC100, CNC100-18, CNC1*, CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

06 LIP

09 LIP

Jakubowice

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

07 LIP

09 LIP

Książ

CAI3*-H4, CAI2*-H4, CAI3*-H2, CAI2*-H2, CAI3*-H1, CAI2*-H1, CAI2*-P4, CAI2*-P2, CAI2*-P1

Zawody międzynarodowe

Powożenie

07 LIP

09 LIP

Jeżów

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

07 LIP

09 LIP

Facimiech

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

07 LIP

09 LIP

Barłomino

CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

08 LIP

09 LIP

Walewice

ZK

Zawody ogólnopolskie

WKKW

13 LIP

16 LIP

Biskupiec

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

14 LIP

16 LIP

Solec Kujawski

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 LIP

16 LIP

Gajewniki

ZO1* – V etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 LIP

16 LIP

Dąbrówka Mała

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 LIP

16 LIP

Biały Las, Wierzbna

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

15 LIP

16 LIP

Kwieki

CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

21 LIP

23 LIP

Biały Las, Wierzbna

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

21 LIP

23 LIP

Olsza

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 LIP

23 LIP

Michałowice

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

21 LIP

23 LIP

Facimiech

CNC80, CNC90, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

21 LIP

23 LIP

Facimiech

CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI2*-L, CCI3*-S

Zawody międzynarodowe

WKKW

21 LIP

23 LIP

Facimiech

MP J, MJ

Zawody imprezy mistrzowskie

WKKW

28 LIP

30 LIP

Warka

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 LIP

30 LIP

Głogów Małopolski

ZO1* – VI etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 LIP

30 LIP

Solec Kujawski

CDN – Sportowy Czempionat Koni Ujeżdżeniowych “Top Dressage Talents”

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

28 LIP

30 LIP

Dąbrówka Mała

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

28 LIP

30 LIP

Sopot

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

03 SIE

06 SIE

Biały Las, Wierzbna

MP S/MJ/J i Dz

Zawody imprezy mistrzowskie

Skoki

03 SIE

06 SIE

Strzegom

CNC80, CNC100, CNC100-18

Zawody ogólnopolskie

WKKW

03 SIE

06 SIE

Strzegom

Strzegom Summer Tour – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S

Zawody międzynarodowe

WKKW

04 SIE

06 SIE

Sosnowice

ZO1* – el. MPMK

Zawody ogólnopolskie

Skoki

10 SIE

13 SIE

Jakubowice

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

11 SIE

13 SIE

Kołobrzeg-Budzistowo

ZO1* – el. MPMK

Zawody ogólnopolskie

Skoki

11 SIE

13 SIE

Jeżów

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

11 SIE

13 SIE

Dąbrówka Mała

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

11 SIE

13 SIE

Bogusławice

ZK

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

11 SIE

13 SIE

Bogusławice

MP D1, D2

Zawody imprezy mistrzowskie

Powożenie

12 SIE

12 SIE

Grobice

CNC70, CNC80, CNC90, CNC100

Zawody ogólnopolskie

WKKW

17 SIE

20 SIE

Biały Las, Wierzbna

MP S/U25/MJ/J i Dz

Zawody imprezy mistrzowskie

Ujeżdżenie

17 SIE

20 SIE

Michałowice

ZO1* – VII etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

17 SIE

20 SIE

Biały Las, Wierzbna

CDI-W, CDI2*, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25

Zawody międzynarodowe

Ujeżdżenie

18 SIE

20 SIE

Solec Kujawski

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

18 SIE

20 SIE

Baborówko

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-B

Zawody międzynarodowe

Skoki

18 SIE

20 SIE

Bogusławice

ZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

19 SIE

20 SIE

Kwieki

CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

23 SIE

27 SIE

Jakubowice

MPK, PPK, PP Małych Koni, PP Młodzików DK, PP Juniorów Młodszych DK

Zawody imprezy mistrzowskie

Skoki

25 SIE

27 SIE

Facimiech

CNC80, CNC90, CNC100, CNC1*, CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

01 WRZ

03 WRZ

Głogów Małopolski

ZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

01 WRZ

03 WRZ

Gałkowo

ZO2* – VIII etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

01 WRZ

03 WRZ

Olsza

ZO2* – XV SCPMK, XXIX MEMORIAŁ JANA KANTEGO DĄBROWSKIEGO

Zawody ogólnopolskie

Skoki

01 WRZ

03 WRZ

Nowa Wieś

Zawody Krajowe

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

01 WRZ

03 WRZ

Bogusławice

ZK

Zawody ogólnopolskie

WKKW

01 WRZ

03 WRZ

Bogusławice

MP Młodzików, Dzieci i Kuców

Zawody imprezy mistrzowskie

WKKW

08 WRZ

10 WRZ

Baborówko

CAIO4*-H4 WCupQ, CAI3*-H4, CAI2*-H4, CAIO4*-H2

Zawody międzynarodowe

Powożenie

08 WRZ

10 WRZ

Kwieki

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

08 WRZ

10 WRZ

Sosnowice

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

14 WRZ

17 WRZ

Warszawa-Służewiec

CSIO4*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

14 WRZ

17 WRZ

Strzegom

CNC80, CNC100, CNC100-18

Zawody ogólnopolskie

WKKW

14 WRZ

17 WRZ

Strzegom

Strzegom Autumn Show – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S

Zawody międzynarodowe

WKKW

15 WRZ

17 WRZ

Warka

ZO1* – IX etap PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

15 WRZ

17 WRZ

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

ZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

15 WRZ

17 WRZ

Walewice

ZK

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

17 WRZ

20 WRZ

Warszawa-Służewiec

CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

17 WRZ

20 WRZ

Warszawa-Służewiec

CPEDI3*

Zawody międzynarodowe

Parajeździectwo

22 WRZ

24 WRZ

Moszna

CNC80, CNC90, CNC100, CNC1*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

29 WRZ

01 PAŹ

Jaszkowo

HZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

29 WRZ

01 PAŹ

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

29 WRZ

01 PAŹ

Sosnowice

ZO1* – Finał PLJ

Zawody ogólnopolskie

Skoki

29 WRZ

01 PAŹ

Radzionków

Mistrzostwa Polski

Zawody imprezy mistrzowskie

Woltyżerka

29 WRZ

01 PAŹ

Radzionków

ZO

Zawody ogólnopolskie

Woltyżerka

30 WRZ

01 PAŹ

Kwieki

CNC2*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

06 PAŹ

08 PAŹ

Dąbrówka Mała

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

06 PAŹ

08 PAŹ

Sowia Wola

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

06 PAŹ

08 PAŹ

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

11 PAŹ

15 PAŹ

Strzegom

Strzegom October Festival – CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI2*-L, CCIOJ2*-L, CCI3*-S, CCI3*-L, CCI4*-S, CCI4*-L, CCIOP2-L, CCIO4*-S-U25

Zawody międzynarodowe

WKKW

12 PAŹ

15 PAŹ

Wrocław

CSI2*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

13 PAŹ

15 PAŹ

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

13 PAŹ

15 PAŹ

Leszno

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

19 PAŹ

22 PAŹ

Michałowice

CSI2*, CSI1*, CSIYH1*

Zawody międzynarodowe

Skoki

20 PAŹ

22 PAŹ

Dąbrówka Mała

HZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

20 PAŹ

22 PAŹ

Łąck

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

20 PAŹ

22 PAŹ

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

20 PAŹ

22 PAŹ

Wolica

HZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

20 PAŹ

22 PAŹ

Biesiekierz Rudny

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

27 PAŹ

29 PAŹ

Wrocław

CDI-W, CDI3*, CDI2*, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25

Zawody międzynarodowe

Ujeżdżenie

27 PAŹ

29 PAŹ

Halinów

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

27 PAŹ

29 PAŹ

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

03 LIS

05 LIS

Jaszkowo

HZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

03 LIS

05 LIS

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

09 LIS

12 LIS

Michałowice

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

10 LIS

12 LIS

Łąck

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

10 LIS

12 LIS

Leszno

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

16 LIS

19 LIS

Warszawa-Torwar

CAVALIADA – HZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

16 LIS

19 LIS

Warszawa-Torwar

CAVALIADA – HZO

Zawody ogólnopolskie

WKKW

16 LIS

19 LIS

Warszawa-Torwar

CAVALIADA – HZO

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

16 LIS

19 LIS

Warszawa-Torwar

CAVALIADA – CSI2*-W, CSI1*, CSIAm-A

Zawody międzynarodowe

Skoki

17 LIS

19 LIS

Leszno

HZO2* – VII Memoriał Jacka Wierzchowieckiego

Zawody ogólnopolskie

Skoki

17 LIS

19 LIS

Biesiekierz Rudny

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

17 LIS

19 LIS

Michałowice

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

23 LIS

26 LIS

Dąbrówka Mała

HZO2*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

24 LIS

26 LIS

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

HZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

24 LIS

26 LIS

Leszno

HZO2*- VIII Memoriał Generała Michała Gutowskiego

Zawody ogólnopolskie

Skoki

24 LIS

26 LIS

Wolica

HZO DIM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

01 GRU

03 GRU

Becker Sport, Kaleń-Towarzystwo

HZO

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

01 GRU

03 GRU

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

07 GRU

10 GRU

Poznań

CAVALIADA – CDN

Zawody ogólnopolskie

Ujeżdżenie

07 GRU

10 GRU

Poznań

CAVALIADA – CNC1*

Zawody ogólnopolskie

WKKW

07 GRU

10 GRU

Poznań

CAVALIADA – HZO

Zawody ogólnopolskie

Powożenie

07 GRU

10 GRU

Poznań

CAVALIADA – CSI3*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIAm-A

Zawody międzynarodowe

Skoki

15 GRU

17 GRU

Leszno

HZO1*

Zawody ogólnopolskie

Skoki

15 GRU

17 GRU

Sopot

ZO DiM

Zawody ogólnopolskie

Skoki

Patron honorowy
Patron honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Wspierają Nas