SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-21 06:05:43

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
91. Ciekocinko 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
92. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW -
93. Sopot 27.09 - 29.09.2019 Paraujeżdżenie -
94. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW -
95. Olsza 27.09 - 29.09.2019 B-Skoki -
96. Baborówko 27.09 - 29.09.2019 C-WKKW -
97. Ciekocinko 04.10 - 06.10.2019 B-Skoki -
98. Łąck 04.10 - 06.10.2019 Paraujeżdżenie -
99. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie -
100. Leszno 04.10 - 06.10.2019 A-Ujeżdżenie -
101. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie -
102. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW -
103. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW -
104. Dąbrówka Mała 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
105. Jaszkowo 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
106. Sowia Wola 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
107. Leszno 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
108. Michałowice 17.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
109. Leszno 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
110. Besiekierz Rudny 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
111. Michałowice 24.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
112. Zakrzów 25.10 - 27.10.2019 A-Ujeżdżenie -
113. Leszno 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
114. Wolica 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
115. Sopot 07.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
116. Leszno 07.11 - 10.11.2019 B-Skoki -
117. Jaszkowo 08.11 - 10.11.2019 B-Skoki -
118. Sopot 08.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
119. Wrocław 08.11 - 11.11.2019 B-Skoki -
120. Leszno 15.11 - 17.11.2019 B-Skoki -